Архив для February, 2016

Не мовчіть, поки живодери убивають собак в Україні!

11336_1668698390068879_4209434335712239134_n1

Щодня, буквально щодня зоозахисні групи в соціальних мережах вибухають повідомленнями: «у Львові труять собак», «у столиці жертвами стали десятки тварин», у Чернівцях, Калуші, Донецьку… Цю проблему не подолати на побутовому рівні. Її треба вирішувати законодавчо, вводити суворіші покарання і примушувати правоохоронців сумлінно розслідувати випадки вбивства тварин.

Читати далі »

Моніторинг доставки: де чекати смачні вантажі від «Не залишай нас в АТО»

вавв

Останні вантажі для евакуйованих тварин і службових собак на Сході – доставлені! Всеукраїнська ініціатива «Не залишай нас в АТО» відправила ще дві смачні партії. Дізнайтесь далі, куди саме вони поїдуть.

Читати далі »

Весна наближається. Як вберегти тварину у сезон кліщів

8da476f72f06a276b1f930cdb28c21f1_XL

Щойно температура надворі починає підвищувати і бути з позначкою плюс, прокидаються кліщі. Вони становлять чималу небезпеку для вашого улюбленця, тож пропонуємо поради, аби убезпечити тварину від кліщів, а також як діяти, якщо собаку все ж вкусили.

Читати далі »

Активісти, комунальники, бізнес і влада об’єднались у Львові заради майданчика для собак

аватарка

Сьогодні у Львові презентували нову концепцію співжиття тварин і людей в місті. Перший львівський майданчик для вигулу собак був презентований і вже незабаром стане доступним кожному чотирилапому. Це стало можливим завдяки спільній роботі активістів, влади, ЛКП «Лев», а також ТМ «Club 4 Paws». Презентацію у парку імені Івана Франка, де вже ведуться монтажні роботи, провели організатори та партнери проекту. Ольга Кирилович, координатор ініціативи Dog-Friengly City, якій належить ідея та втілення першого майданчика для вигулу собак у Львові, розповіла, що він відкриє свої двері уже в березні. «Приводити сюди тварин, аби […]

Читати далі »

Обережно! У Львові труять собак!

аватарка

Волонтери групи «Варта 1» повідомляють через соціальні мережі, що львівським собакам загрожує небезпека. Активісти розповіли, що фіксують випадки отруєння безпритульних тварин. Читайте далі, як убезпечити вуличних собак і свого улюбленця від отруєння! Волонтер Ігор Зінкевич сам стикнувся із проблемою отруєння тварин у Львові. «Довженка, Червоної калини, Зубрівська, Сихівська. Знову труять собак, – повідомляє він у спільноті «Варта 1». – Використовують таблетки від туберкульозу! Мій пес вже отруївся. Обов’язково майте вдома вітамін Б-6, він діє як антидот». Ми не будемо повідомляти публічно назву препарату, аби не допомагати догхантерам. Лікар-терапевт пояснює, що […]

Читати далі »