Архив для August, 2016

Стартує реєстрація домашніх собак у Львові! Незареєстрованого песика можуть конфіскувати!

Зареєструвати свого чотирилапого друга, внести його у відповідний реєстр та отримати жетон можна буде уже завтра! ЛКП «Лев» оголошує старт реєстрації домашніх собак у Львові. Хочемо наголосити, що згідно із новими правилами, які прийняла міська рада, реєстрація є обов’язковою. Як, коли і за скільки можна зареєструвати свого собаку, читайте на сайті! Ми зібрали усю найважливішу інформацію!

Читати далі »

Знаєте, чому коти так люблять коробки?

Американські біологи-біхевіористи і ветеринари відповіли на запитання, чому коти так люблять картонні коробки. На їхню думку, любов тварин до цих виробів пояснюється біологічними потребами та особливостями організму котів.

Читати далі »

Учасники конкурсу “Візьми собаку на роботу” отримали смачні призи!

Нарешті дочекались! За участь у фотоконкурсі до дня “Візьми собаку на роботу” всі чотирилапі отримали смачні та корисні призи від ТМ “CLUB 4 PAWS”. Подивіться, як горять їхні очі, як вони захищають свої подаруночки і наче промовляють до нас, що хочуть ще і ще!

Читати далі »

Незвичайні здібності звичайних котів: а чим вас дивує улюбленець?

Коти наділені стандартним набором органів відчуття – вони мають слух, смак, нюх, дотик і зір. Але окрім них у котів розвинуто ще й чимало «суперздібностей», які дивують і привертають увагу вчених з усіх куточків світу.

Читати далі »

Поради ветеринара: як допомогти тварині під час теплового удару?

Обмежений доступ до води, підвищена фізична активність тварини у спекотну пору, розлад системи дихання, інфекційні захворювання, безвідповідальність власників – причин, чому трапляється тепловий удар чимало.  Про те, як вчасно розпізнати тепловий удар і як правильно діяти у такі хвилини ми поговорили з Іриною Москаль, ветеринаром компанії Kormotech.

Читати далі »