Архив для September, 2016

Собаці, що народився без лапок, подарували спеціальний інвалідний візочок

Трирічна сибірська хаскі Майя отримала інвалідний візочок. Собака народився без лапок, тому не міг ходити, а також стояти більше, ніж три секунди. Здавалося б, цуценя чекатиме складне життя. Але Майї пощастило – її взяла у свій дім жінка на ім’я Кет.

Читати далі »

5 порад для безпеки вашого собаки вдома

Безумовно, енергійний  та життєрадісний чотирилапий наповнює наш дім радістю. Але дуже важливо потурбуватися про безпеку тварини. Залишаючись вдома наодинці, собака може завдати собі шкоди, покалічитися.

Читати далі »

«Не поспішайте карати або осуджувати, покваптеся зрозуміти», – Джон Фішер про ставлення до своїх улюбленців

Професійний зоопсихолог Джон Фішер намагався поглянути на світ з точки зору собак і всі свої спостереження зафіксував у книзі «Про що думає ваш собака?». У ній він порушує чимало питань, які хвилюють кожного турботливого власника чотирилапого. Як правильно доглядати за собакою та виховувати його? Як коригувати неправильну поведінку? І багато-багато іншого.

Читати далі »

У Львові зареєстрували уже кілька сотень домашніх тварин. А ви уже реєстрували свого чотирилапого?

Кілька тижнів тому стартувала обов’язкова реєстрація собак у Львові. І за цей час ЛКП «Лев» встигло зареєструвати близько трьох сотень собак! А ви уже є в цьому списку?

Читати далі »

5 порад, що допоможуть вберегти свого собаку від хвороб восени

Безумовно, собаки обожнюють осінь з її яскравим і шелестким листям, з великим задоволенням прогулюються парками або намагаються стрибнути через калюжі. Але восени значно зростає вірогідність, що ваш улюбленець захворіє. На початку осені власник має прикласти всіх зусиль і подбати про свого чотирилапого друга, аби допомогти зміцнити здоров’я і попередити хворобу.

Читати далі »