Архив для October, 2016

Чи мерзнуть у котів лапки?

На лапках котів розміщено чимало рецепторів, що реагують на зміну зовнішньої температури. З одного боку, це дозволяє котам спокійно ходити по холодній землі і майже не відчувати прохолоди, але з іншого боку – тварини можуть навіть відморозити лапки.

Читати далі »

Чому коти – найкращі няньки для дітей

Зв’язок домашніх улюбленців і дітей – по-справжньому особливий. Коти можуть відпочивати, гратися і навчатися разом з дітьми. А ще вони дозволяють дітям безкарно тягати себе за хвіст, вуха, вуса, а також обіймати без зупину. Ідеальні няньки, правда ж?

Читати далі »

Українських ветеринарів запрошують на безкоштовний семінар до Львова

На базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького відбудеться 2 семінари для ветеринарних лікарів. Організатори запрошують колег на це безкоштовне навчання.

Читати далі »

5 причин, чому варто прочитати книгу «Вірність»

Час від часу ми розповідаємо про книжки, у яких автори розкривають теми виховання і догляду за собаками. Цього разу ми б хотіли поділитися з вами українською книгою. Знайомтеся, «Вірність» Івана Котовенка.

Читати далі »

Як у Львові роздавали чотирилапих ветеранів ЗСУ

Ні для кого не секрет, що нашу державу охороняють не тільки мужні солдати, а й хоробрі чотирилапі бійці. І, як і у звичайних солдат, у військових собак теж є свій «дембель». Це історія про те, як у Львові прилаштовували чотирилапих ветеранів ЗСУ.

Читати далі »