Архив для November, 2016

Зроби добру справу для чотирилапих у Всесвітній день домашніх тварин!

30 листопада – Всесвітній день домашніх тварин, наших дорогих улюбленців. На жаль, не кожна тварина має дім. Тому пропонуємо долучитись до Дня домашніх тварин якоюсь доброю справою для тих чотирилапих, які живуть у притулках. Як саме? Дивіться далі!

Читати далі »

Чому коти починають поводитися агресивно?

Прояв агресії у котика – один з прикладів поведінкової реакції. Домашній улюбленець таким чином демонструє інстинкт захисту території, домінування, а також статевий інстинкт. Варто пам’ятати про те, що якщо тварина почала проявляти агресію, треба якнайшвидше з’ясувати причину такою поведінки і намагатися усунути її. У жодному разі кота не можна фізично карати за прояви агресивної поведінки.

Читати далі »

Завдяки активістам у Львові з’явиться ще один Dog-парк

Ще один спеціалізований майданчик для собак незабаром з’явиться у Львові. Все стало можливим завдяки тому, що ідея від активістів Dog-Friendly City перемогла в конкурсі міських проектів. Новий  Dog-парк відкриється на вул. Стрийській.

Читати далі »

Цуценята з хоробрим характером і гарним апетитом шукають нових господарів у Львові!

Чотирилапі малюки шукають нові родини. Чарівні цуценята зараз перебувають під опікою волонтерів ЛКП «Лев», які шукають для цієї малечі дбайливих та відповідальних господарів.

Читати далі »

Як правильно фотографувати котів?

Щоб отримувати вдалі світлини котика, варто пам’ятати про декілька головних правил фотографування домашніх улюбленців. Правило №1: фотографуйте кота, коли він у доброму гуморі. Адже хороших фотографій може не вийти, якщо котик тікає, нервує або поводиться агресивно.

Читати далі »