Архив для January, 2017

Американські дослідники з Університету Лінкольна виявили у котів нові типи характеру

Звичайно, як і люди, кожен кіт має свій тип характеру. І відповідно до того, яку особистість мають, так домашні улюбленці і поводяться. Дослідники з американського Університету Лінкольна провели цікаве дослідження, під час якого виявили п’ять типів характеру котів.

Читати далі »

Прогулянковий етикет або як правильно вигулювати собаку

Продовжуємо серію корисних порад з вигулу домашніх улюбленців. Як правильно вигулювати собаку, скільки має тривати прогулянка та на що важливо звертати увагу?

Читати далі »

Вчені вкотре спростували думку про те, що собаки розумніші за котів

Японські науковці нещодавно провели дослідження, результати якого вкотре поставили під сумнів тезу про те, собаки розумніші від котів. На думку вчених, коти також можуть відмінно впоратись з спеціальними тестами на пам’ять.

Читати далі »

Вуличні коти – частина екосистеми столиці

Залишилося ще трохи, і петиція за визнання котів частиною екосистеми Києва набере необхідну кількість підписів! Для набрання необхідної кількості підписів залишилось уже менше двох з половиною тисяч! Приєднуйся!

Читати далі »

Чому коти сплять на людях?

Чимало людей вважають, що коти сплять на них, виявляючи таким чином свою любов і відданість. Звичайно, це дуже приємна версія. Але вчені мають також інші пояснення цієї звички.

Читати далі »