Архив для February, 2017

Допоможіть: у Львові загубився собака-герой, що рятував поранених

Друзі, звертаємось по допомогу у пошуках собаки-героя! Лорд – унікальний і дуже відважний пес, він пройшов війну та був вірним помічником військового медика, допомагаючи рятувати життя бійцям. Зараз же собака загубився, тож просимо небайдужих звернути увагу, чи не зустрічався їм часом загублений Лорд десь на вулиці.

Читати далі »

Про емоції котів: чи розумієте ви, що хоче розповісти улюбленець?

На думку спеціалістів, коти здатні видавати близько 60 різних звуків. Але, окрім звуків, щоб передати свої емоції та почуття, коти також використовують різноманітні жести. Наприклад, тремтячий хвіст улюбленця демонструє любов до вас. А якщо він починає опускатися, це свідчить про зміну настрою.

Читати далі »

А ви знаєте, що коти також переживають зимову депресію?

Ви помітили, що взимку поведінка вашого улюбленця змінилася: він став значно спокійнішим, подовгу спить, а також проводить більшість часу у найтепліших куточках будинку. Кількість сонячних днів ще мінімальна, тому не дивно, що у вашого улюбленця розпочалася зимова депресія.

Читати далі »

Перемога! Котів хочуть визнати частиною екосистеми Києва!

Друзі, це фантастична новина! Ще нещодавно ми просили усіх долучитись до підписання петиції про визнання котів частиною екосистеми столиці, як от київська міська влада уже розглядає петицію і…погоджується із тим, що вуличних котиків варто оберігати!

Читати далі »

Підбірка місць, які з’явилися завдяки неймовірній любові до котів

А ви знаєте про місця, де найбільше люблять котів? Пропонуємо вашій увазі декілька найцікавіших локацій, що стали справжнім раєм для цих чотирилапих.

Читати далі »