Архив для March, 2017

Брати вуличного собаку абсолютно не страшно: вони відчувають любов і просто розквітають!

Тепле і світле відео про вихованців ЛКП «Лев» і те ,як прилаштовують безпритульних тварин у Львові зняли учасники проекту «Ромб». Чому брати вуличного собаку – не страшно та коли у Львові запрацює повноцінний центр адопції, дивіться далі!

Читати далі »

Що найбільше люблять коти – їжу чи своїх власників?

Науковці не втомлюються проводити різноманітні експерименти і дізнаватися про справжнє ставлення котів до своїх власників. Цього разу дослідження провели вчені Орегонського університету. Під час експерименту науковці вивчали поведінку 50 котів.

Читати далі »

Історія українського Хатіко: пес чекав на господаря 10 років

Пес на ім’я Лорд 10 років чекав на свого господаря біля дверей поліклініки в місті Чорноморську на Одещині.

Читати далі »

Американський пожежний врятував собаку, зробивши йому штучне дихання

Собака на ім’я Налу отримав отримав шок та знепритомнів через пожежу, що сталася у квартирі в місті Санта-Моніка, що на території Каліфорнії. Пожежний Ендрю Кляйн зміг проникнути до квартири, знайшовши чотирилапого у спільні. За словами рятівника, собака не дихав, а пульс був відсутній. Тварину витягли з будинку, охопленого полум’ям та упродовж 20 хвилин робив собаці штучне дихання.

Читати далі »

Чим займаються коти, коли вас немає вдома?

Американські зоопсихологи провели низку спостережень, у результаті яких дізналися, чим займаються коти вдома наодинці. Під час дослідження  у квартирах 50 власників котів встановили камери, що робили знімки упродовж кожних 15 хвилин. Цікаво, які результати дослідники отримали?

Читати далі »