Архив для April, 2017

Навчання через серце: львівських освітян навчають проводити уроки гуманності

Дидактичні задачі, групові завдання, ігри та перевтілення в учнів, – саме цим займаються львівські освітяни на дводенних тренінгах з гуманної освіти. З лютого у Львові триває навчання вчителів біології – вісім тренінгів вже позаду, а попереду – масштабний проект з гуманної освіти «Маленький Принц. Львів, що любить тварин» у кожній школі міста.

Читати далі »

Страшний досвід, або Чому котів треба визнати частиною екосистеми міст

Ця історія не може пройти повз, бо ці факти шокують. Але замовчати їх не можна, тому що ця ситуація показує, наскільки ж важливо визнати котів частиною екосистеми українських міст та захищати їх. Долучайтесь до підписання електронної петиції, аби врятувати котів у Добропіллі!

Читати далі »

Київ – місто піклування про чотирилапих: у столиці хочуть збудувати сучасний центр захисту тварин

Нарешті захистом тварин у Києві займатимуться не лише волонтери, а й спеціалізований центр! Саме такі плани має міська влада, яка анонсувала відкриття сучасного Центру захисту тварин.

Читати далі »

Поведінка котів: як зрозуміти улюбленця?

Часто господарі вважають, що певні аспекти поведінки улюбленця – це просто кумедні витівки. Втім, нерідко за цим криються таємниці, про які ми навіть не здогадувались! Читайте далі, які саме.

Читати далі »

Господар кинувся під кулі, аби захистити собаку

Ця історія сколихнула всю країну! Не тільки собаки можуть бути відданими своїм господарям, а й господарі бувають надзвичайно відданими і жертовними.

Читати далі »