Долучитися

IMG_8240

Будь-яку справу легше і цікавіше робити гуртом, тож ми пропонуємо всім не стояти осторонь, а долучатись до наших проектів, допомагати нам у боротьбі за кращу долю для усіх тварин.

Долучитись до ініціатив «Kormotech & Соціум» може кожен охочий. Головне, розділяти наші цінності, а найбільша з них – любов до тварин. Для безпритульних тварин на Сході можете замовити раціони, які ми відразу ж відправимо в обраний притулок. Механіку допомоги тваринам читайте тут.

Щороку в Україні проходить свято Візьми собаку на роботу, до якого ми закликаємо долучатись усіх любителів тварин. Ми радіємо, коли ще більше собак інтегрується в таку частину людського життя, коли робочій день проходить весело і цікаво, а наша країна стає більш зручною, більш відкритою для собак. Про цей день і те, як найкращим чином організувати для себе і свого улюбленця таке свято, читайте тут.

Виступаєте проти вбивства тварин, яке щороку відбувається на китайському «фестивалі собачого м’яса»? Тоді долучайтесь до нашої підписної кампанії! Підписуйте петицію на сайті і всі разом ми зможемо зобов’язати китайську владу зупинити це масове вбивство!

Хочете, аби в нашій країні не було безпритульних собак? Тоді треба виховувати відповідальних господарів. Роздрукуйте наш Кодекс господаря та поділіться ним із друзями! Хай як можна більше людей дізнається, що бути господарем для чотирилапого друга – не лише приємність, а й відповідальність!

Маєте можливість і бажання допомогти безпритульним тваринам, які залишились на тимчасово окупованій території? Спеціально для цього маємо реквізити притулків, аби всі охочі допомагали їм фінансово.

Долучитись до допомоги тваринам у рамках «Kormotech & Соціум» – просто, якщо у Вас є бажання.

Маєте власні ідеї та хотіли би поділитись ними з командою? Пишіть нам на office@kormotech.org.ua