Стати партнером

все вместе

Вважаєте себе чи свою організацію вірним другом чотирилапих? Думаєте, що люди відповідальні за тих, кого приручили? Тоді Вам до нас!

Протягом роботи над нашими ініціативами ми зрозуміли важливість дружби і партнерства, тож будемо раді розширити коло наших однодумців. Соціальні ініціативи від компанії «Kormotech» мають різноманітні форми, тож і співпраця може бути різною.

Якщо Ви хочете поширювати інформацію про наші проекти та залучати однодумців до боротьби за зручні для тварин міста, порятунок чотирилапих у зоні АТО, підвищення фахового рівня українських ветеринарів та свідомості власників собак – ми будемо тільки раді! Копіюйте з блогу всю необхідну інформацію, поширюйте петиції та новини. Маєте запитання до команди, або власні ідеї та хотіли би поділитись ними? Пишіть нам на office@kormotech.org.ua.

Якщо Ви хочете стати нашим партнером в організації у своєму місті акції «Візьми собаку на роботу», детально ознайомтесь із правилами техніки безпеки і пишіть нам на пошту, ми розповімо про власний досвід і дамо корисні поради!

Хочете, аби в нашій країні не було безпритульних собак? Тоді треба виховувати відповідальних господарів. Роздрукуйте наш Кодекс господаря та поділіться ним із друзями! Можливо, Ви хочете влаштувати відкриті уроки для школярів власного міста, аби розповісти, що означає бути відповідальним господарем? Тоді наш Кодекс господаря буде дуже доречним!

Ми дуже цінуємо наших партнерів та їхній внесок у розвиток нашого суспільства, тож будемо раді налагодити все більше і більше дружніх стосунків!