Кодекс господаря

Кодекс хозяина

Кодекс господаря – унікальний документ, розроблений Kormotech для всіх власників тварин і тих, хто лише збирається завести собі домашнього улюбленця.

Він включає в себе основні ветеринарні, психологічні та виховні норми, дотримуючись яких, Ви станете ідеальним господарем для свого чотирилапого. Кодекс господаря схвалений ветеринарними спільнотами та зоозахисниками як корисний посібник для всіх любителів тварин.

Компанія Kormotech виступає за відповідальне ставлення до тварин, тож в цьому аспекті Кодекс господаря – незамінний помічник і порадник. У компанії вважають, що саме відповідальне ставлення до кожної тварини забезпечить гармонійне співіснування людей і чотирилапих в суспільстві. При розробці документу, було використано передовий досвід не тільки України, а й інших країн, які вважаються передовими в аспекті захисту тварин. Також у Кодексі є підбірка правових норм, які діють в Україні щодо домашніх улюбленців, порівняння з європейським досвідом, поради з виховання, ветеринарного обслуговування й харчування.

Тож, користуючись Кодексом господаря можна перевірити себе – чи дійсно Ви є відповідальним та ідеальним господарем і другом для свого улюбленця?