Освітній проект «Маленький Принц. Львів, що любить тварин»

«Маленький Принц. Львів, що любить тварин» – курс гуманної освіти для учнів львівських шкіл, що був ініційований компанією Кормотех.

Цей освітній курс – унікальний як для Львова, так і для України загалом. Управління освіти Львівської міської ради в особі Львівського Навчально-методичного центру підтримало таку ідею компанії Кормотех і взялося за розробку методичних матеріалів, за якими і проводиться курс. Консультувала проект ГО «Академія Гуманної Освіти», завдяки якій курс вдалось доповнити матеріалами з світової практики. ЛКП «Лев» стало партнером проекту, і в межах курсу гуманної освіти школярі відвідають підприємство.

«Метою даного курсу є підняття культури ставлення до тварин серед львів’ян. Це перегукується з концепцією біоцентризму, про яку так багато говорять в Європі. Згідно з нею, усі живі істоти в природі є рівними, мають свої права та свободи», – говорить Катерина Ковалюк, координатор проекту «Маленький принц. Львів, що любить тварин», керівник служби зі зв’язків з громадськістю компанії Кормотех.

Матеріали курсу розроблені таким чином, аби заняття були максимально інтерактивними, а діти перейнялися поняттями поваги до тварин і відповідальності.

Протягом листопада-грудня 2016 року пілотний проект відбувається у 16 школах Львова. У травні 2017 року курс планується запровадити в усіх школах міста. Цей проект є логічним продовженням соціальних ініціатив компанії, спрямованих на гармонізацію співжиття людей і тварин. Детальніше про новини проекту читайте тут.