Програма адресної допомоги в зону АТО

Програма адресної допомоги в зону АТО через інтернет-магазин ZOO-UA.COM

Програма адресної допомоги тваринам із зони АТО є черговим етапом реалізації Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО», яку проводить компанія «Кормотех» з листопада 2014 року.

 

 

Мета

Програма адресної допомоги передбачає прозору процедуру та звітність, завдяки якій Ви точно знаєте, що Ваша допомога доставлена саме тим тваринам, яких Ви обрали. Головна мета цієї програми –продовжити допомагати тваринам із зони АТО і гарантувати, що корми отримають саме потребуючі чотирилапі. Також ми хочемо вберегти благодійників, а також самих тварин від шахраїв та аферистів, які намагаються збагатитись за рахунок чужого горя.

 

Партнери

Наш партнер – інтернет-магазин Petslike. У цьому партнерстві вже було відправлено перші партії кормів на Донбас. Завдяки спільній роботі та співпраці з волонтерами на місцях ці корми були доставлені саме тим тваринам, які найбільше цього потребували.

 

Механізм

Поетапну схему, як надати допомогу дивіться тут.1.3 віжуал на опис

Список потребуючих складається відповідно до заявок, які надходять від самих закладів після перевірки наданої інформацію на достовірність. Таким чином, допомога відправиться тим закладам, які самі заявили про потребу в ній. Кожне зусилля стане вагомим внеском для добробуту потребуючих тварин в зоні АТО.

Слідкуйте за новинами програми адресної допомоги, а також звітами про зроблену роботу на Блозі соціальної відповідальності компанії «Кормотех».

Із правилами Програми знайомтесь тут.

Свої заявки відправляйте через онлайн-форму.

Допоможи тим, хто цього потребує!