Умови для учасників

1.3

Умови для учасників, які бажають отримати адресну допомогу

для тварин в рамках

Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО»

 

Проект адресної допомоги був створений задля можливості швидкої та відкритої благодійності в бік тварин у зоні конфлікту.

Для участі у проекті (в якості отримувача допомоги) обов’язково необхідно надіслати організаторам заявку, оформлену за стандартом Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО».

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

Основна вимога до учасників проекту адресної допомоги тваринам із зони АТО – ВІДКРИТІСТЬ.

Саме тому організатори чекають від учасників максимальної прозорості та чесності при заповненні заявок, а також обов’язкових текстових і фото-звітів про отриману допомогу.

 

Вимоги до отримувачів допомоги:

  1. Інтернет-присутність притулків/міні-притулків/розплідників/опікунів, яка висвітлює діяльність закладу чи особи в зоозахисній сфері не менше, як за 3 місяці до початку проекту адресної допомоги.
  2. Можливість забрати корми з найближчого відділення Нової Пошти: транспорт і документи для перетину кордону зони АТО, якщо заклад або особа знаходяться на територіях з особливим статусом.
  3. Інформаційна відкритість притулку/міні-притулку/розплідника/опікуна щодо діяльності закладу чи особи, поточної ситуації та кількості тварин. Всеукраїнська ініціатива «Не залишай нас в АТО» в особі волонтерів на місці залишає за собою право перевірити надану інформацію, а також відвідати сам заклад (за попередньою домовленістю з керівником притулку/міні-притулку/розплідника чи з опікуном).
  4. Обов’язкове надання звітів (текст і фото) після отримання допомоги.

Перелічені умови необхідні для того, щоб уникнути випадків шахрайства під час проведення акції. Пакет документів, які ми просимо, надасть повну і правдиву картину діяльності Вашої організації для потенційних благодійників, що, безперечно, привабить до себе більше уваги. Ми сподіваємось на Ваше розуміння та бажання разом з нами створити прозорий механізм допомоги.