Програма підтримки ветеринарії України

Програма підтримки ветеринарії України

Компанія Kormotech як соціально відповідальна і така, що ставить найвищою цінністю любов до тварин започаткувала Програму підтримки ветеринарії України.

В рамках Програми компанія забезпечує партнерську підтримку різноманітним фаховим заходам для українських ветеринарів. Лише за останні місяці це втілилось в життя під час ветеринарних конференцій у Харкові та Одесі, а також масштабного Конгресу USAVA, який пройшов у Львові.

Під час цих заходів ветеринари мають змогу обмінятись досвідом, отримати передові знання у своїй галузі і, що важливо, поспілкуватись з іноземними колегами. Завдяки партнерській підтримці компанії Kormotech та цим заходам українські ветеринари можуть користуватись новітніми знаннями зі своєї галузі.

Компанія Kormotech підтримує ветеринарів України, бо переконана, що здоров’я чотирилапих – найбільша цінність. Тому, крім виробництва якісних раціонів, які створені з урахуванням передових стандартів на базі новітнього обладнання, компанія виступає за якісне ветеринарне обслуговування тварин.

Ветеринари з усієї України відвідають виробництво вітчизняних раціонів для тварин на Львівщині

У Львові відбувся традиційний ветеринарний конгрес

Більше про Програму підтримки ветеринарії України, читайте на блозі «Kormotech & Соціум»