Співпраця з ЛКП “Лев”

Створення сучасного стерилізаційного центру разом з ЛКП «Лев»

У Львові на базі колишнього ЛКП «Лев» відкриється сучасний стерилізаційний центр для тварин. Kormotech, українська компанія №1 в сфері харчування тварин, допоможе новій команді комунального підприємства створити умови для безпечного співіснування тварин та мешканців на вулицях Львова.

Kormotech бере на себе питання харчування якісними вітчизняними раціонами тварин, які проходять стерилізацію у центрі, а також перебувають там на карантині. За планами Олега Мацеха, директора підприємства, вже восени центр відкриє свої двері, аби стерилізувати безпритульних тварин Львова. Щодня процедуру стерилізації мають проходити до десяти безпритульних тварин. Також, вони утримуватимуться на базі центру на весь час карантину та післяопераційного догляду.

«Стерилізація – це єдиний прийнятний та гуманний шлях вирішення питання із тваринами на вулицях міста. Так це виглядає в європейських країнах і так мусить бути в Україні», – вважають у компанії.

Важливою складовою даної співпраці є комунікація, що відбуватиметься в школах для дітей. ЛКП ініціює серію відкритих уроків, аби розповісти про проблему безпритульності та гуманні шляхи її вирішення. Ці уроки відбудуться, щоб виховати у дітях відповідальне ставлення до братів наших менших, а також показати, що кожна жива душа заслуговує на любов і розуміння.

Для таких випадків ми вже розробили «Кодекс господаря», збірник, що дає можливість читачу зрозуміти, що насправді означає завести чотирилапого та що це не іграшка. Компанія Kormotech вважає, що безпритульні тварини – це, здебільшого, результат безвідповідальності господарів. А саме такі кроки та співпраця дозволять суттєво змінити ситуацію та наблизити нас до європейського суспільства.

Як ЛКП «Лев» стає сучасним стерилізаційним центром