Візьми собаку на роботу

Візьми собаку на роботу

«Візьми собаку на роботу» – це акція-свято для всіх власників чотирилапих! Вона відбувається щороку 5 липня.

Ідея цієї акції дуже проста: собаки – це невід’ємна частина нашого життя і нашого суспільства. До того ж, кожен собака сумує, коли господар вранці покидає його, аби зайнятись роботою. Тож раз на рік пропонуємо влаштувати свято для свого улюбленця – взяти його з собою на роботу.

Ця традиція вже давно склалась у США, де є навіть таке поняття як dog-friendlyworkplace. Тобто, це територія біля власного робочого місця, облаштована для комфорту улюбленця.

Компанія Kormotech вже не перший рік практикує таке свято серед своїх працівників, тож досвід показує, що такі дні виходять незабутніми як для людей, так і для тварин.

У сучасному суспільстві робота і будинок у більшості – знаходяться нарізно. Але цілком можливо, що наша генетична пам’ять прагне до сприйняття їх як єдиного простору. А собака є тією ланкою, яка може якщо не возз’єднати, то хоча б привнести частинку домашнього затишку в офіс.

Втім, ніколи не треба забувати про безпеку наших чотирилапих друзів. Тож компанія Kormotech розробила спеціальні правила безпеки, які гарантують, що цей день мине без прикрих наслідків. Отже, знайомтесь із правилами тут і не бійтесь брати з собою свого улюбленця, бо це прикрасить Ваш і його день.