Всеукраїнська ініціатива “Не залишай нас в АТО”

logo-doc

  30 тонн кормів у 17 міст, сотні волонтерів і тисячі нагодованих тварин – результати Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО»

Перший етап, а саме передача 30 тонн безкоштовних кормів – завершено.

Другий етап Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО» – Програма адресної допомоги.

Поетапну схему, як надати допомогу дивіться тут.

Список потребуючих складається відповідно до заявок, які надходять від самих закладів після перевірки наданої інформацію на достовірність. Таким чином, допомога відправиться тим закладам, які самі заявили про потребу в ній. Кожне зусилля стане вагомим внеском для добробуту потребуючих тварин в зоні АТО.

Із правилами Програми знайомтесь тут.

Свої заявки відправляйте через онлайн-форму.

Всеукраїнська ініціатива «Не залишай нас в АТО» розпочалась у листопаді 2014 року. Компанія Кормотех, лідер українського ринку з виробництва харчування для тварин, звернула увагу на катастрофічну ситуацію в притулках Донбасу. Компанія поставила собі за мету скерувати на схід України 30 тонн сухих кормів, які стануть гуманітарною допомогою для місцевих притулків.

Ініціативи реалізовувалась у кілька етапів. З листопада 2014 до лютого 2015  20 грамів з кожного проданого по всій території України кілограму сухих кормів компанії  «Кормотех» («Клуб 4 Лапи», «Мяу!», «Гав!») збирались на потреби тварин у зоні АТО.

Таким чином було сформовано 30 000 кг продукту для відправки у зону АТО.

Влітку 2015 розпочався новий етап проведення Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО» – Програма адресної допомоги. Протягом цього етапу кожен охочий може придбати корми для тварин у прифронтових містах, а ми доставимо ці корми чотирилапим.

В результаті дворічної роботи, безкоштовні корми отримали тисячі тварин у Донецьку, Луганську, Макіївці, Добропіллі, Краматорську, Бахмуті, Маріуполі та інших містах Донбасу. Крім цього, «Не залишай нас в АТО» допомогла численним евакуйованим притулкам, собакам-терапевтам, які займаються реабілітацією ветеранів АТО та військовим собакам, що несли службу в зоні АТО.

Компанія Кормотех відправляла безкоштовні корми у притулки та волонтерам, які залишали заявку на допомогу та перевіряла цільове використання цих гуманітарних вантажів завдяки регулярним публічним звітам. Попри відстані, складнощі та численні перепони, тисячі тварин регулярно отримували життєво важливу допомогу.

Завдяки Всеукраїнській ініціативі «Не залишай нас в АТО» про проблему порятунку тварин Донбасу заговорили у ЗМІ (Українська правда. Життя, Радіо Свобода, Громадське радіо. І от, в результаті дворічної кропіткої праці Всеукраїнська ініціатива «Не залишай нас в АТО» переросла у Програму адресної допомоги, адже протягом цього часу стало зрозуміло, що чимало людей бажають долучитись допомогою притулкам і волонтерам.

«Наша робота, наш приклад, залишили відбиток у серцях людей і запалили багатьох на добрі справи. Тепер ініціатива еволюціонує в Програму адресної допомоги і це логічно, бо є чимало бажаючих долучатись підтримкою, а Програма пропонує механізм простої та ефективної допомоги, – говорить координатор проекту, керівник служби зі зв’язків з громадськістю компанії Кормотех Катерина Ковалюк. – Це дуже важливо, адже, ми бачимо, багато хто відчуває внутрішню потребу робити добрі справи». Відтак, на даному етапі команда ініціативи збирає дані про потребуючі притулки, перевіряє інформацію про потреби у цих закладах, а також організовує доставки корму та звітування. Долучитись до програми можна тут.