Бренд компанії Kormotech став партнером створення першого вигульного майданчика для собак у Львові

Вже на початку квітня у парку імені Івана Франка має запрацювати безкоштовний майданчик для вигулу собак. Територія у 400 квадратних метрів повністю належатиме чотирилапим – тут вони зможуть побавитись без повідця або потренуватись на спеціальному комплексі.

«Для нас випала така честь зайнятись облаштуванням майданчика, – говорить ерівник служби зі зв’язків з громадськістю компанії «Kormotech» Катерина Ковалюк. – Ми зобов’язуємось придбати та встановити, під наглядом кінологів, снаряди для аджиліті. Йдеться про спеціальні перешкоди, планки, труби, аби тварина могла активно займатись і бігати. Також ми придбаємо лавки для господарів, інформаційний стенд та дві станції для прибирання для собаками. Саме ця внутрішня інфраструктура робить з просто виділеної зони майданчик міжнародного зразка».

Зведенням майданчика опікується проект Dog-Friendly City, а ЛКП “Лев” допомагає у цьому процесі. Важливо, що майданчик стане безкоштовним для усіх власників тварин, а загалом у місті планують звести цілу мережу таких просторів.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий