«Тварини такі ж живі істоти, як і ми», – стверджують діти львівських шкіл, де розпочався курс гуманної освіти

В 11 школах міста Львова стартували заняття в межах проекту «Маленький Принц. Львів, що любить тварин». Команда «Кормотех» на чолі з координатором проекту зібрала перші враження та багато яскравих фото.

Основна мета освітнього проекту – це підняття культури ставлення до тварин серед львів’ян. Уроки гуманної освіти мають прищепити дітям розуміння, що усі живі істоти є рівними в природі, мають свої права та свободи.

Свої перші заняття з цього курсу уже відвідали учні гімназії «Сихівська», ССЗШ №93, СШ №97, НВК школи-садка №94, Гімназії «Євшан», ССЗШ №15, ССЗШ №75, ССЗШ №2, НВК школа-садок “Провесінь”, ЛУПГ, СШ №27.

Катерина Ковалюк, координатор проекту, керівник служби зі зв’язків з громадськістю компанії «Кормотех», відвідала вищеперелічені школи та готова поділитись враженнями. «Форма занять була обрана дуже вдало. Дуже багато інтерактиву, спілкування. Дітей здебільшого, ділять на групи, в яких вони спілкуються між собою, а потім колегіально озвучують свою думку. Вчитель виступає в якості модератора, що скеровує дискусії в правильне русло, – ділиться враженнями Катерина. – Діти без перебільшення переживають заняття дуже особисто: ототожнюють себе із тваринами, починають розуміти їхні потреби та практичну сторону поняття відповідальності. В кожній школі, в тій чи іншій інтерпретації, я чула від дітей фундаментальну річ: “тварини такі ж живі істоти, як і ми”. А отже – ми на правильній дорозі. Важливу роль відіграють робочі зошити, в яких вони розв’язують завдання та малюють. Їх яскравий дизайн та стилістика семикласникам дуже до вподоби».

Нагадаємо, що зараз триває пілотний проект у 16 школах Львова, аби уже в травні 2017 уроки гуманної освіти можна було запровадити в усіх школах міста.

Курс було розроблено спеціалістами Львівського Навчально-методичного центру за консультаційної ГО «Академія Гуманної Освіти» з ініціативи компанії Кормотех. Кожна школа проведить по 4 уроки в класі та виїзне заняття на ЛКП «Лев», де діти можуть наочно пересвідчитись у результатах безвідповідального ставлення до чотирилапих.

Наступного тижня заняття з гуманної освіти відвідають учні середніх загальноосвітніх шкіл №63,  №3,  №54, №42, Класичної гімназії.

____________________________________________________________________________

За додатковою інформацією: https://goo.gl/u9j403

Катерина Ковалюк,

m.: +38 (050) 377 61 92

e.: kateryna.kovalyuk@kormotech.com.ua

www.kormotech.com

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий