Новини

У Львові покажуть найкращу соціальну рекламу про тварин

Цю подію точно треба відвідати! До Львова везуть найкращу соціальну рекламу про тварин.

Читати далі »

Ситі та щасливі: тварини на Донбасі отримали смачні гуманітарні вантажі

Ситі та щасливі собачки і котики з притулків Донеччини передають вітання! Днями вони отримали смачні вантажі від Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО» і тепер будуть ласувати смаколиками.

Читати далі »

Україною вирушає фотопроект «Друзі на війні» про чотирилапих героїв!

Ці фото чіпляють до глибини душі, адже це історії про любов і дружбу, що  сильніші за війну. Це – історії наших бійців та їхніх чотирилапих друзів. Ці фото – про любов, турботу і непереборну відданість. Дивіться на сайті, в які міста найближчим часом поїде виставка і не пропустіть цю неймовірну подію!

Читати далі »

Дизайнери розробили спеціальний наплічник для подорожей із собакою

Це щось! Любителям подорожей, які до того ж є щасливими господарями чотирилапих, це точно сподобається. Наплічник, створений для комфортних мандрівок із собакою. Велосипеди, лижі та навіть гори, тепер нашим чотирилапим все по зубах! Наплічник для собак – дуже кумедна і, водночас, зручна річ для кожного власника чотирилапого, який любить мандрувати й відпочивати активно. Тепер ваш улюбленець може бути завжди поруч в подорожах. До того ж, судячи із промо-відео, собакам це теж подобається! Дизайнери відзначають, що наплічник також призначений для зміцнення зв’язку між людиною і його кращим другом. М’які внутрішні і […]

Читати далі »

Допоможіть вилікувати собаку-героя!

Цей собака кинувся під колеса авто, аби захистити свою родину! Тепер самому Томасу потрібна допомога, пес пережив операцію і готується до другої, втім, суми виявляються непідйомними для родини.

Читати далі »