Новини

Як у Львові роздавали чотирилапих ветеранів ЗСУ

Ні для кого не секрет, що нашу державу охороняють не тільки мужні солдати, а й хоробрі чотирилапі бійці. І, як і у звичайних солдат, у військових собак теж є свій «дембель». Це історія про те, як у Львові прилаштовували чотирилапих ветеранів ЗСУ.

Читати далі »

Компанія Kormotech отримала почесну відзнаку для найкращих учасників фестивалю «В пошуках Made in Ukraine»

Українці мають, чим пишатися – і це є сумлінні вітчизняні товаровиробники. І от команда одного із таких виробників, компанії Kormotech, отримала приємну почесну відзнаку від організаторів фестивалю «В пошуках Made in Ukraine», який пропонує лише товари, зроблені в Україні.

Читати далі »

Стати благодійником легко! На Донбас приїхала велика партія кормів від небайдужих

Наша команда щиро втішена тим, що приклад компанії Kormotech запалив й інші небайдужі серця, тож тварини на сході мають ще більше покровителів і, відтак, отримують більше допомоги. Днями завдяки Програмі адресної допомоги у центра захисту тварин «Зоозахист» приїхала велика смачна посилка – кілька десятків кілограмів корму, консерви і вологі корми. І це все – заслуга небайдужих!

Читати далі »

Лекція польського професора сприятиме розвитку «чистої конкуренції» серед лікарів України, – ветеринар

Днями під Києвом відбувся масштабний ХIV Міжнародний конгрес спеціалістів ветеринарної медицини в Україні. Традиційно, компанія Kormotech стала партнером заходу і взяла на себе організацію лекції польського професора ветеринарної медицини Яцека Стерни, аби українські спеціалісти мали можливість міжнародного обміну досвідом.

Читати далі »

Допоможіть! У Києві після смерті відомого волонтера без опіки залишились 60 тварин

Кілька днів тому під Києвом померла відома волонтерка та зоозахисниця Віра Спітковська. Команда «Kormotech & Соціум» співпрацювала із пані Вірою та її притулком. Висловлюємо щирі співчуття з цього приводу і просимо усіх небайдужих допомогти і взяти під опіку тварин з цього притулку.

Читати далі »