Новини

Перемога! Котів хочуть визнати частиною екосистеми Києва!

Друзі, це фантастична новина! Ще нещодавно ми просили усіх долучитись до підписання петиції про визнання котів частиною екосистеми столиці, як от київська міська влада уже розглядає петицію і…погоджується із тим, що вуличних котиків варто оберігати!

Читати далі »

Чудові новини! Завдяки вашій допомозі на Донеччині стерилізують безпритульних тварин!

Друзі, маємо чудові новини з Донеччини! Завдяки допомозі кожного з вас Добропільське товариство захисту тварин «Вірність» зможе здійснити свій план зі стерилізації безпритульних тварин. Дякуємо усім за допомогу! Дивіться детальніше далі.

Читати далі »

Долучайтесь до програми адресної допомоги, аби нагодувати тварин у притулках

Бажаєте змінювати світ на краще і дарувати турботу тим, хто її потребує? Змінюйте і даруйте, адже допомогти тваринам у притулках на Донеччині стало напрочуд легко із Програмою адресної допомоги.

Читати далі »

Собаки з проекту «Друг Героя» склали тести на терапевтів

Ще кілька чотирилапих учасників унікального проекту «Друг Героя» склали іспити, аби називатись собаками-терапевтами. Тепер вони зможуть займатись реабілітацією ветеранів АТО та допомагати їм прилаштуватись до життя після війни. До речі, ви маєте змогу допомогти цьому прекрасному проекту. Як саме, читайте далі!

Читати далі »

Київська влада розгляне петицію про визнання котів частиною екосистеми столиці!

Гарні новини! Петиція про визнання котів частиною екосистеми Києва набрала трохи більше потрібної кількості підписів! Який наступний крок, читайте далі!

Читати далі »