Новини

Компанія Kormotech привезе польського професора для обміну досвідом з вітчизняними ветеринарами

Розвиток української ветеринарії – один із пріоритетних напрямків соціальної роботи компанії Kormotech. Саме тому компанія виступить спонсором доповіді польського професора ветеринарії Яцека Стерни в рамках ХIV-го Міжнародного конгресу спеціалістів ветеринарної медицини в Україні, який відбудеться  6-7 жовтня 2016 року.

Читати далі »

Шляхетний джентльмен і тендітна пані: собаки ЛКП «Лев» шукають нових господарів!

Дивує, наскільки ж харизматичними є собаки, що чекають на нову родину в ЛКП «Лев». Ми вже знайомили вас із темпераментними дівчатками, відданими хлопчиками та активними життєрадісними цуценятами. Цього тижня представляємо справжній собачих леді та джентльменів. Дивіться! Цей хлопчик вирізняється своєю інтелігентністю. Опікуни ЛКП «Лев» говорять, що такого чемного собаку треба ще пошукати. На жаль, доля завела його на вулицю, однак він міг би стати вашим вірним другом і жити в родині! Він маленький, спокійний, мудрий та ненав’язливий. Усі називають його собачим джентльменом. «Мені здається що саме жінка має бути його […]

Читати далі »

5 зірок, які подарували дім і турботу собакам з притулку

Безсумнівно, ці люди могли дозволити собі придбати навіть найдорожчих породистих собак. Але вони не захотіли та обрали кращий варіант – пішли до притулків з тваринами і обрали чотирилапого друга саме там. І такі вчинки дійсно зворушують, адже їх здійснюють не задля схвальної думки оточуючих або позитивної згадку у пресі. Лише погляньте, які вони всі неймовірно милі!

Читати далі »

У Києві стартувала масштабна ветеринарна конференція

Сьогодні у столиці стартувала триденна міжнародна науково-практична ветеринарна конференція IVC  AUTUMN 2016. В межах цієї масштабної події, яку традиційно організовує мережа ветеринарних клінік Алден-Вет, відбувається не лише велика кількість лекцій, практичних семінарів і тренінгів для ветлікарів, а ще й виставка різноманітних товарів для тварин.

Читати далі »

Унікальний ресторан зі смаколиками для собак відкрив свої двері на фестивалі “В пошуках Made in Ukraine”

Традиційною смачною родзинкою фестивалю “В пошуках Made in Ukraine” в Києві став ресторан для чотирилапих від ТМ CLUB 4 PAWS. Як завжди – багато-багато смаколиків, свіжа вода (яка дуже потрібна собакам у спеку), цікаві подаруночки і сюрпризи очікували на всіх відвідувачів ресторану.

Читати далі »