Новини

Учасники конкурсу “Візьми собаку на роботу” отримали смачні призи!

Нарешті дочекались! За участь у фотоконкурсі до дня “Візьми собаку на роботу” всі чотирилапі отримали смачні та корисні призи від ТМ “CLUB 4 PAWS”. Подивіться, як горять їхні очі, як вони захищають свої подаруночки і наче промовляють до нас, що хочуть ще і ще!

Читати далі »

Для безпородних собак у Львові влаштували талант-шоу

Це – унікальна, душевна і дуже-дуже важлива виставка. Львів’янам показали таланти безпородних собак завдяки виставці «ПростоПес – не просто друг». А деякі чотирилапі учасники навіть могли під час виставки знайти нову родину, адже зараз вони живуть у притулку на базі ЛКП «Лев». 

Читати далі »

Смачні вантажі приїхали на Донбас! Допомогти може кожен!

14055542_1170130459692703_642049669_n

Незамінна допомога, смачне свято, – як тільки не називають гуманітарні вантажі від Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО». І от смаколики знову приїхали тваринам, які дуже цього потребують. 250 кг сухого корму отримали численні вихованці товариства захисту тварин «Вірність».

Читати далі »

Найкращі віддані друзі: собаки ЛКП «Лев» чекають на вас!

13957592_1168652786507137_849861153_n

Що найважливіше у собаці: порода, розмір чи колір хутра? Ні! Найважливіше у собаці – відданість. І найвідданіші друзі уже чекають на свої нові родини на ЛКП «Лев». Ці собаки отримали другий шанс на щасливе життя і вони віддадуть усю свою безмежну любов тому, хто реалізує цей шанс і врятує від вулиці.

Читати далі »

У Львові порахували безпритульних собак. Дізнайтесь, скільки у місті чотирилапих безхатьків!

ЛКП «Лев» разом із волонтерами підрахували, скільки у Львові чотирилапих безхатченків. Тепер, знаючи точну кількість, комунальні служби можуть точно розрахувати плани зі стерилізації та вакцинації усіх собак, а волонтери матимуть план для прилаштувань усіх красенів у нові родини.

Читати далі »