30 вересня — Всеукраїнський марш за права тварин. 8 головних вимог

f93e63c-prava-tvaryn

У неділю, 30 вересня, у 20 містах вийдуть на Всеукраїнський марш за права тварин.

Це ініціатива зоозахисного руху UAnimals, покликана об’єднати українців навколо гуманістичних цінностей та привернути увагу до проблем захисту тварин від жорстокості. Марш пройде у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові, Полтаві, Чернігові, Вінниці, Житомирі, Черкасах, Чернівцях, Хмельницькому, Луцьку, Миколаєві, Рівному, Тернополі, Івано-Франківську, Ужгороді, Херсоні, Запоріжжі. У столиці хода стартує о 12:00 у парку імені  Шевченка.

Головні вимоги Всеукраїнського маршу за права тварин:

  • Заборона використання тварин у цирках і дельфінаріях
  • Заборона хутряних ферм та притравочних станцій
  • Заборона експлуатації тварин для жебракування і фотопослуг
  • Відмова від використання живих тварин для експериментів та ін.
  • Розвиток реабілітації тварин і центрів утримання тварин, що постраждали від людини та її діяльності
  • Створення зоополіції та запровадження в Україні дієвої системи контролю і покарання за жорстоке поводження з тваринами
  • Заборона евтаназії як методу регулювання чисельності безпритульних тварин в Україні
  • Внесення диких тварин природного ареалу України, що знаходяться на межі зникнення, до Червоної книги України

41229904_1740662029322342_5398991027438616576_n

«Грань між масовими вбивствами безпритульних собак, безкарністю живодерів і злочинами проти людей тонша, ніж можна уявити. Так легко бути добрими до сильних, багатих і наділених владою. Втім, нумо залишатися такими ж з тими, хто не має навіть голосу, аби себе захистити. З тваринами! Чи хтось вірить, що влада Миколаєва, яка вирішує масово вбити безпритульних тварин, щиро турбуватиметься про долю пенсіонерів? Чи, може, правоохоронні органи, які не можуть покарати київського живодера, боротимуться за справедливість задля людей? Куди там! Що вже казати про Міністерство культури, яке вершиною мистецтва бачить ведмедя на велосипеді і тигра у вогняному кільці! Це навіть не показник, а діагноз для суспільства», — пише у своїй колонці на УП.Життя засновник гуманістичного руху UAnimals, ініціатор Всеукраїнського маршу за права тварин Олександр Тодорчук. 

У Києві напередодні маршу, 29 вересня, небайдужі зберуться, аби намалювати плакати і транспаранти. Охочих чекають на 10:00 в коворкінгу САД на вул. Олександра Довженка, 3. Із собою просять взяти фломастери, фарби, ватмани, ножиці, великі фотографії тварин для колажів, клей пва тощо. 

Нагадаємо, торік Всеукраїнський марш за права тварин відбувся 15 жовтня і зібрав тисячі людей у різних містах. 

Джерело: UAnimals

Фото: tvoemisto.tv, UAnimals

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий