5 зірок, які подарували дім і турботу собакам з притулку

Безсумнівно, ці люди могли дозволити собі придбати навіть найдорожчих породистих собак. Але вони не захотіли та обрали кращий варіант – пішли до притулків з тваринами і обрали чотирилапого друга саме там.

І такі вчинки дійсно зворушують, адже їх здійснюють не задля схвальної думки оточуючих або позитивної згадку у пресі. Лише погляньте, які вони всі неймовірно милі!

Дженніфер Еністон

Німецьку вівчарку на ім’я Доллі Дженніфер Еністон прихистила у 2006 році. Після смерті свого першого собаки Нормана у 2011 році, вона забрала з притулку ще одного улюбленця – пітбуля Софію. «Ми були в притулку близько трьох годин. Обирати було дуже важко, я плакала», – згадує акторка.

Раян Рейнольдс

Коли Раян Рейнольдс шукав собаку для свого друга, він побачив безпритульного ретривера на вулиці. Актор сказав йому: «Гей, пора забиратися звідси». Після цього собака підскочив і пішов за актором. З того часу вони найкращі друзі.

Зоуї Дешанель

Зоуї Дешанель полюбила собаку з притулку з першого погляду, а коли дізналася, що вона має сестру, то відразу забрала двох.

Єн Сомерхолдер

Актор має активну життєву позицію – він створив фонд допомоги безпритульним тваринам. Сам Єн також має декількох улюбленців – котів.

Денні Трехо

У це складно повірити, але цей достатньо брутальний актор має п’ять собак, які він взяв з притулку.

Якими щасливими виглядають ці собаки! Публічні люди знаходять вірних чотирилапих друзів у притулку та піклуються про них. В Україні тисячі тварин живуть у притулках. Забирайте їх звідти, адже у кожної тварини має бути дім.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий