6 липня — Візьми собаку на роботу!

Щорічна Всеукраїнська акція «Візьми собаку на роботу» відбудеться вже шосте.

Lviv

На один день, 6 липня, українські офіси знову перетворяться на dog-friendly рай. Взяти своїх собак на роботу і таким чином розвивати дружню до тварин інфраструктуру закликає вітчизняний виробник раціонів для чотирилапих «Kormotech».

Цю акцію компанія започаткувала у 2013-му спільно з брендом преміум-харчування «КЛУБ 4 ЛАПИ» і проводить щороку. Спершу участь брали здебільшого львівські офіси. А згодом заклик «Візьми собаку на роботу» спрацював і в інших областях. Торік участь взяли понад 50 компаній з 15 міст України

Традиція брати собаку на роботу зародилася 17 років тому у США. «Це дозволяє змінювати статус чотирилапих у суспільстві, визнавати їх нашими компаньйонами і поважати їхні права і свободи. Спілкування з тваринами дозволяє знімати стрес і сприяє вільнішій і продуктивнішій робочій атмосфері», – розповідають у компанії «Kormotech». Бігль Беррі і вест-хайленд-вайт-тер’єр Банні — це дві собачки працівників нашого офісу, які ходять на роботу щодня, а не лише у день акції.

Vizmy-sobaku-na-robotu-2-1

Усім охочим зробити свій офіс дружнім до тварин і взяти участь у цьогорічній акції «Візьми собаку на роботу» ветеринари Kormotech розкажуть, як облаштувати особистий простір чотирилапого, аби комфортно було усім навколо. 

Як взяти участь в акції, розповімо у нашому блозі вже незабаром. 

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий