Активісти, комунальники, бізнес і влада об’єднались у Львові заради майданчика для собак

Сьогодні у Львові презентували нову концепцію співжиття тварин і людей в місті. Перший львівський майданчик для вигулу собак був презентований і вже незабаром стане доступним кожному чотирилапому. Це стало можливим завдяки спільній роботі активістів, влади, ЛКП «Лев», а також ТМ «Club 4 Paws».

Презентацію у парку імені Івана Франка, де вже ведуться монтажні роботи, провели організатори та партнери проекту. Ольга Кирилович, координатор ініціативи Dog-Friengly City, якій належить ідея та втілення першого майданчика для вигулу собак у Львові, розповіла, що він відкриє свої двері уже в березні. «Приводити сюди тварин, аби вони звикали до нового місця і вільного вигулу без повідця, можна буде вже після закінчення монтажу огорожі, – розповідає пані Кирилович. – Робітники обіцяли впоратись до березня». Новий простір буде доступний усім власникам собак безкоштовно. Перший майданчик має площу 400 кв. м. та розділений на дві основні секції – для великих та маленьких порід собак. Огорожа робить майданчик безпечним для перехожих.план

Протягом квітня планується, що буде встановлена необхідна інфраструктура. Тоді майданчик стане не лише місцем, де тварина зможе гуляти вільно і безпечно, а ще й місцем тренування та активних розваг. На цьому наголосила керівник служби зі зв’язків з громадськістю компанії «Kormotech» Катерина Ковалюк. «Ми є стратегічним партнером ЛКП «Лев» та DogFriengly City. – Розповіла пані Ковалюк. – Для нас випала така честь зайнятись облаштуванням майданчика. Ми зобов’язуємось придбати та встановити, під наглядом кінологів, снаряди для аджиліті. Йдеться про спеціальні перешкоди, планки, труби, аби тварина могла активно займатись і бігати. Також ми придбаємо лавки для господарів, інформаційний стенд та дві станції для прибирання для собаками. Саме ця внутрішня інфраструктура робить з просто виділеної зони майданчик міжнародного зразка».

Цей майданчик є одним із кроків, аби Львів став дружнім до тварин. Це нова концепція співжиття людей і собак, вважає Олег Мацех, директор ЛКП «Лев». «Це початок розбудови мережі вигульних майданчиків для собак у Львові, – говорить Олег Мацех. – Вигульні майданчики – це безпека людей і тварин, безпека власників та усіх інших мешканців Львова. Це не буде резервація у жодному разі. Ніхто не заганятиме усіх на майданчик. Ви можете вільно гуляти з собакою по парку, або вулицею, але саме на майданчику господарі зможуть вільно відпускати собак з повідця і давати їм можливість повноцінно гуляти й бавитись».IMG_7559

За словами організаторів і партнерів проекту, другий майданчик у Львові має з’явитись у Парку культури. Його площа буде в рази більшою, однак наразі дата відкриття невідома. Компанія «Kormotech» і ТМ «Club 4 Paws», стратегічний партнер проекту, продовжує постійну роботу з ЛКП «Лев» та ініціативою Dog-Friengly City.

 

Інформаційна довідка

Компанія Kormotech понад 12 років працює на ринку товарів для тварин. Kormotech виготовляє сухі та вологі корми для котів та собак під ТМ “Optimeal”, “Club 4 Paws”, “Мяу!”, “Гав!”. Компанія належить до трійки лідерів українського ринку. Виробничі потужності розташовані на Львівщині. Компанія реалізовує свою цінність любові до тварин не лише через створення якісної продукції, а й через низку соціальних проектів, покликаних зробити життя чотирилапих в Україні кращим.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий