Благодійники передали 50 кг корму собакам-переселенцям з Донбасу

1212

  Благодійники передали 50 кг корму собакам-переселенцям з Донбасу

Запорізькі волонтери, які опікуються собаками, перевезеними з тимчасово окупованих територій, отримали 50 кг корму від всеукраїнської ініціативи “Не залишай нас в АТО”. Згідно з ветеринарними нормами харчування, це становить близько 500 порцій, якщо врахувати, що у притулку є маленькі та великі собаки і коти.

Цей корм був зібраний небайдужими упродовж лише двох днів на початку грудня, а тепер ним можуть поласувати 60 тварин, які перевезені із зони АТО до запорізьких притулків.

Куратор притулків Анжела Шевелєва наголошує, що була вражена такою оперативною реакцією благодійників, адже в останній час волонтери та зоозахисники лише примножують свої борги, бо кількість тварин невпинно зростає – притулки не справляються.

фото новина Запоріжжя  “З такими словами ми звернулися в компанію: “Війна! Жах! Ми в Запоріжжі прийняли вже понад 60 тварин з зони АТО, кинутих господарями! Їм потрібна будь-яка їжа!”. І «Кормотех» з радістю погодився допомогти, – говорить Анжела Шевелєва. – Провівши 6 грудня акцію в Києві на виставці собак FCI-CACIB “Київська Русь”, компанія зібрала і надіслала тваринам із зони АТО 49 кг різних кормів – «Мяу!», «Гав!», «Клуб 4 Лапи». Хвостики із задоволенням їдять смачні подарунки. Спасибі Вам величезне за участь у порятунку беззахисних створінь!”

Нагадаємо, за час проведення акції з листопада 2014 року у зону АТО було відправлено 9 т сухих кормів для тварин, а географія допомоги охопила Донецьк, Луганськ, Горлівку та Макіївку.

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.