Брати вуличного собаку абсолютно не страшно: вони відчувають любов і просто розквітають!

Тепле і світле відео про вихованців ЛКП «Лев» і те ,як прилаштовують безпритульних тварин у Львові зняли учасники проекту «Ромб». Чому брати вуличного собаку – не страшно та коли у Львові запрацює повноцінний центр адопції, дивіться далі!

Вірні друзі

У Львові ЛКП «Лев» щотижня прилаштовує по кілька чотирилапих вихованців у нові родини. Підприємство стерилізує, вакцину та за потреби лікує безпритульних собак і потім дає їм шанс на нове життя – життя в сім’ї.

«Вірнішого друга, аніж собака з вулиці, однозначно, нереально знайти!», – переконана директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак. З її слів, пошук друзів тепер буде ще зручнішим, адже весною на базі «Лева» відкриють центр адопції тварин. «Дуже хочемо, аби оця культура брати тварин з притулків була актуальною і для нас, львів’ян», – додає вона.

У травні в ЛКП «Лев» запрацює Центр адопції тварин. Він стане своєрідним рекламним майданчиком, який популяризуватиме ідею «всиновлення» безпритульних чотирилапих. Тут буде зосереджено інформацію про тих собак Львова, які очікують на прилаштування.

«Це зручно і комфортно: людина на великому екрані зможе переглянути фото, познайомитися і поспілкуватися з обраним собакою. І тоді приймати рішення про адопцію. До того ж, ми зможемо демонструвати людям фото не лише відловлених ЛКП «Лев» собак, але й тих, які перебувають у Притулку «Милосердя» та у волонтерів, таким чином, збільшуючи і їхні шанси на прилаштування у постійний дім», – розповіла директор ЛКП «Лев».

Також через Центр адопції можна буде взяти додому кота або кішку.

фото ЛКП "ЛЕВ"

фото ЛКП “ЛЕВ”

Тварини розквітають

Ольга Кирилович, керівник ініціативи Dog-Friendly City розповідає, що спочатку вони з чоловіком забрали з вулиці собачку Айворі. А коли поїхали реєструвати її в ЛКП «Лев», зустріли там песика Лютера. Тепер у них – щаслива велика родина..

«Брати вуличного собаку абсолютно не страшно: вони відчувають, що ви їх любите, що вони тепер захищені. І просто розквітають!» – додає Оля.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий