Час зрозуміти, що тварина – не іграшка: уроки гуманної освіти стартують в усіх школах Львова

Вже в травні 2017 кожен львівський 7-класник вмітиме грамотно спілкуватись з домашніми улюбленцями, поважатиме їх, вмітиме розпізнавати їх емоції, розумітиме потреби і вже ніколи не викине на вулицю. А отже знатиме, в чому полягає гуманність.

Це стане можливим завдяки запровадженню в навчальну програму усіх 138 шкіл Львова унікального курсу гуманної освіти «Маленький Принц. Львів, що любить тварин».

Ініціаторами проекту є компанія Kormotech та Департамент гуманітарної політики ЛМР, в особі НМЦО. Партнерами проекту є Академія гуманної освіти, фонд  Dog Trust та ЛКП «Лев».

В лютому-квітні команда спеціалістів від компанії Kormotech, методистів НМЦО, ветеринарів, фахівців з гуманної освіти та зоопсихологів провели вже 8 тренінгів для вчителів біології міста Львова. Вони триватимуть до середини травня, після чого вчителі понесуть свої знання семикласникам. А допомагатимуть їм у цьому спеціально розроблені робочі зошити (із інноваційними вправами, завданнями та великою кількістю ілюстрацій) та навчальні посібники.

Керівник проекту, керівник служби зі зв’язків з громадськістю компанії Kormotech, Катерина Ковалюк зазначає: «Багато хто думає, що раз ці уроки про тварин, то це щось виключно веселе. Проте це не так. Час зрозуміти, що тварина – не іграшка. Ми навчимо дітей практичної відповідальності, засвоєння адекватної поведінки в ставленні до тварин, розумінню їх як тотожних собі живих істот. А найцікавіше, що такі зміни в свідомості приводять дітей до гуманності, любові до всього живого, і люди не виключення».

В курс входитиме чотири інтерактивних уроки та один виїзний – на ЛКП «Лев», аби діти могли пересвідчитись, що наслідки безвідповідального ставлення до тварин – жахливі.

В 2016 році проект було пілотовано у 16 школах міста. Після чого були зібрані відгуки, внесено корективи в існуючі матеріали та видано 2-ге видання матеріалів.

Інформаційна довідка

Компанія Kormotech понад 13 років працює на ринку товарів для тварин. Компанія реалізовує свою цінність любові до тварин не лише завдяки якісній продукції, а ще й низкою соціальних проектів, покликаних зробити життя чотирилапих в Україні кращим. Первинно, компанія була ініціатором проекту «Маленький Принц. Львів, що любить тварин» та профінансувала пілотування курсу гуманної освіти. Зараз проект втілюється завдяки співфінансуванню компанії Kormotech та Львівської міської ради.

Навчально-методичний центр освіти м. Львова знаходиться у структурі Управління освіти Львівської міської ради. Основною метою діяльності НМЦО є методичне та інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу, організація навчально-методичної роботи у загальноосвітніх, позашкільних та дошкільних навчальних закладах. НМЦО розробив методику освітнього курсу для шкіл Львова.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий