Чому насправді зачинилось ZooCafe у Львові

Перше ZooCafe у Львові, яке розпочало свою роботу у квітні минулого року, зачинилось. Про це повідомляє власниця Тетяна Годок.

31 січня перше львівське ZooCafe припинило свою роботу.IMG_0866.CR2-001

На жаль, тема закриття унікального закладу стала спекулятивною і покрилась великим шаром неправди та наклепу. Відтак, автори неординарної ідеї вирішили поділитись справжніми причинами згортання свого успішного та цікавого бізнесу.

«Ми зачиняємо кафе з важким серцем – стверджує Тетяна. Ідея виявилась успішною. За час роботи закладу нас відвідало 50 000 поціновувачів чотирилапих.  Ми щоденно здійснювали чиюсь мрію погратись з кошеням».

За словами власників кафе, для котів, які були окрасою і основною «фішкою» закладу, вже знайшли нові сім’ї, ніхто із чотирилапих не відправиться на вулицю або у притулок. Їхнє прилаштування зайняло буквально кілька днів, адже кожен із вихованців був із ветеринарним паспортом, мав необхідні щеплення та постійний ветеринарний нагляд, поки мешкав у ZooCafe.IMG_0908.CR2-001

«Особливим та рідним є кожен кіт, більшість з них були підібрані з вулиці та здобули нове життя.  Усі без виключення вусаті вихованці знайшли свою нову домівку та родину. Я буду дуже за ними сумувати», – каже п. Годок.

Зачинити кафе родину змушують особисті обставини. Родина змушена перебратись до іншої країни. А знайти нових власників «котоманів» подружжю не вдалось. Але власники не виключають можливості відкриття таких закладів в Україні за кілька років.

«Можливість попити кави з котиками має бути у кожного!» – вірить Тетяна.IMG_0913.CR2-001

Нагадаємо, що унікальність закладу була не лише в тому, що відвідувачі могли погратись із місцевими чотирилапими мешканцями. Кожен міг привести свого власного улюбленця у спеціальну pet-friendly зону кафе, облаштовану для потреб тварин. Крім іграшок та зручних місць для відпочинку, власники кафе пропонували навіть повноцінне меню для усіх чотирилапих відвідувачів.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий