Чудові новини! Завдяки вашій допомозі на Донеччині стерилізують безпритульних тварин!

Друзі, маємо чудові новини з Донеччини! Завдяки допомозі кожного з вас Добропільське товариство захисту тварин «Вірність» зможе здійснити свій план зі стерилізації безпритульних тварин. Дякуємо усім за допомогу! Дивіться детальніше далі.

Не так давно ми просили вас долучитись допомогою в амбітному проекті Добропільського товариства захисту тварин «Вірність» зі стерилізації чотирилапих безхатченків. Тоді волонтерам необхідно було зібрати 12 тисяч гривень на цей проект і от тепер вони мають більшу частину суми, а саме 11 тисяч!

«Ми, члени ТЗТ «ВІРНІСТЬ» з радістю повідомляємо, що уклали договір з лікарями і 28 лютого пересувна стерилізаційна база приїжджає в Добропілля! – розповідають волонтери. Цілий тиждень кваліфіковані ветеринари будуть оперувати бездомних тварин! Хочемо ще раз висловити подяку всім, хто взяв участь і допоміг зібрати гроші, зібрано вже 11000 тисяч з 12000! Нам не вистачає зовсім трохи. Просимо допомоги у всіх, кому небайдужа доля чотириногих друзів!»

Карта ПриватБанку 4149-4978-5075-0565 Жидков Владислав. Призначення платежу «на стерилізацію бездомних тварин».

Як ми розповідали раніше, волонтери планують за тиждень провести стерилізацію 30 тварин. Міська влада запросила спеціалістів для стерилізації, втім оплачувати цей процес на пробному етапі мають волонтери товариства «Вірність». Захисники тварин наполягають, що лише запровадивши програму «Відлов-Стерилізація-Випуск» на рівні міста, можна буде уникнути вбивства чотирилапих і домогтися гуманної регуляції чисельності вуличних тварин.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий