Cьогодні в Україні святкують день «Візьми собаку на роботу»

21 липня, з ініціативи компанії Kormotech, проходить всеукраїнська акція «Візьми собаку на роботу». Традиція, що зародилась у США 17 років тому, успішно крокує Україною вже 5 років поспіль, даруючи радість не лише власникам собак, а й усім працівникам як малих компаній, так і промислових гігантів.

День «Візьми собаку на роботу» має на меті розвинути dog-friendly інфраструктуру, пропагувати дружні умови для домашніх улюбленців в офісах, та, як наслідок, змінити статус чотирилапих в українському суспільстві.

Господарів закликають попередньо облаштувати робочі місця, щоб собаці було комфортно: Kormotech рекомендує мати як мінімум іграшки, пакети для прибирання, дві миски (для їжі та води) та ліжко для собаки. Учасники, які зголосилися взяти участь в акції, отримали детальну інформацію та поради ветеринарів про те, як безпечно провести цей день на робочому місці, а також “Пакет учасника” з гостинцями для собак від компанії Kormotech.

Зголосилось більше 50 компаній по всій Україні. Деякі офіси обіцяють зібрати навіть 12 собак.

«Цього року офіційно до нас долучилось 15 міст, у 2016 – 6, – зазначила Катерина Ковалюк, керівник служби зі зв’язків з громадськістю компанії Kormotech. – А це більше сотні чотирилапих та їхніх господарів по всій Україні».

«Як керівник компанії, я зобов’язаний відзначити: “Візьми собаку на роботу” має дуже позитивний вплив на мікроклімат компанії, – зазначає CEO компанії Ростислав Вовк. – Ми на власному досвіді переконалися у цьому, тому собаки приходять з нами до офісу кожного дня».

Також учасники акції мають можливість виграти приз, взявши участь у конкурсі. Троє учасників, які виконають умови, отримають цінні призи від бренду «КЛУБ 4 ЛАПИ»

_________________

Інформаційна довідка

Ініціатор проекту – вітчизняний виробник харчування для тварин компанія “Кормотех” (ТМ “КЛУБ 4 ЛАПИ”, “Optimeal”, “Мяу!”, “Гав!”)
Компанія реалізовує низку соціальних проектів: освітній проект Маленький Принц, відкриття тренувально-вигульного майданчика

За додатковою інформацією: Катерина Ковалюк, керівник служби зі зв’язків з громадськістю – 050 377 61 92

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий