Де шукати еко-станції для прибирання за своїми улюбленцями у Львові

Проект «Місто, дружнє до собак» нарешті вийшов у активну фазу своєї роботи, а саме – встановлення перших еко-станцій для прибирання за чотирилапими улюбленцями під час прогулянки.dog-clean-up-poop

Домашній улюбленець – це, в першу, чергу, відповідальність. Про це ми говоримо у наших публікаціях-порадах, а також у нашому Кодексі господаря. Однак для відповідального ставлення до тварин потрібна ще інфраструктура. Україна саме зараз її набуває, а облаштуванням Львова об’єктами для тварин займаються наші друзі та однодумці з проекту «Місто, дружнє до собак». Велика приємність розповісти, що у Львові з’явилась перша еко-станція для прибирання за чотирилапими улюбленцями під час прогулянки.

1377560_446601982210860_415270388394041685_nСкористатися усіма перевагами станції вже можуть мешканці Сихова, адже розміщена вона за адресою – проспект Червоної Калини, 107. Загалом у цьому районі мають встановити 40 еко-станцій, аби задовольнити потреби власників тварин. Проект ініціативи Dog-Friendly City зі встановлення станцій для прибирання за собаками став одним із переможців всеукраїнської програми еко-бренду «Чернігівське» «Будуймо ЕКО Україну разом!».

Практика прибирання за своїм улюбленцем загальноприйнята у країнах Європи і в США. Українські власники тварин потроху привчаються до такої культури, а допомагають їм у цьому – еко-станції для прибирання від «Місто, дружнє до собак».

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий