День «Візьми собаку на роботу» вже близько! Як готуватись?

День «Візьми собаку на роботу» наближається! Вже 1 липня в багатьох офісах України буде весело й цікаво. Втім, треба завжди пам’ятати кілька важливих правил, аби цей день пройшов без проблем і неприємностей.13530673_1134230079949408_701241305_n

Попередьте колег!

Дуже важливо, аби ваше керівництво і колеги були готові до візиту чотирилапого друга на роботу. Тому попередньо обговоріть це питання, а також дізнайтесь, чи не страждає хтось із співробітників на алергію через собачу шерсть. І не забувайте, що, на жаль, не на кожній роботі санітарні або інші норми безпеки дозволяють появу там чотирилапого співробітника. Якщо це ресторан, кафе, бістро, продуктовий магазин, то, як не прикро, чотирилапим не можна відвідувати такі заклади. Так само, не варто брати собаку на роботу, якщо на вашому робочому місці дуже голосно, грюкають машини абощо – це може налякати чотирилапого.

 

Підготуйте робоче місце!

Робоче місце має бути не лише у вас, але й у собаки. Втім, у нього воно специфічне. Перша умова тут – комфорт. Продумайте, як вберегти собаку від літньої спеки (провітрюваність приміщення, вода), де саме розташувати собаку (не на протязі, не під кондиціонером) та чим його розважити під час робочого дня (прихопити улюблену іграшку). Можливо, варто буде взяти з дому улюблену подушку або килимок, аби собака почувався затишно у новому місці.

 

Беріть участь у конкурсі! Що робити?

  1. Взяти собаку на роботу 1 липня
  2. Сфотографувати улюбленця на своєму робочому місці
  3. Викласти фото на свою сторінку у Facebook з хештегами #club4paws #собаканароботі (за цими обома хештегами буде відібрано учасників конкурсу).
  4. Зібрати якомога більше вподобань до свого фото
  5. Заповнити онлайн-форму для отримання подарунка (заохочувальний подарунок – отримає кожен учасник)
  6. Учасники, чиї фотографії зберуть найбільшу кількість вподобань отримають гарантовані подарунки (підрахунок та визначення переможців (1-3 місце) відбудеться 4 липня о 12:00)

Конкурс триває з 1 липня 2016 року по 4 липня 2016 року (12:00).

Є запитання? Пишіть нам на office@kormotech.org.ua або на наші сторінки у соціальних мережах Facebook та ВКонтакте! Разом веселіше, тож пропонуйте друзям долучитись до такої доброї події!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий