День «Візьми собаку на роботу» вже завтра!

Ну що, всі готові? Сорочки попрасовані, собачки вичесані? 🙂 День «Візьми собаку на роботу» вже завтра! І у переддень свята хочемо нагадати про правила участі у нашому чудовому фотоконкурсі, аби якомога більше чотирилапих отримали свої подарунки.13530673_1134230079949408_701241305_n

Як ми розповідали раніше, перед тим, аби брати улюбленця на роботу, треба: порадитись із колегами, облаштувати комфортне робоче місце, подумати про безпеку. Детальніше усі правила читайте у нашій спеціальній інструкції!

Аби день став незабутнім, а ваш чарівний улюбленець отримав приз, беріть участь у конкурсі! Хочемо наголосити, що конкурс має правила, виконання яких дуже важливе. Особливо просимо звернути увагу на спеціальні хештеги, за якими ми шукатимемо учасників конкурсу. Крім того, кожен, хто хоче взяти участь у конкурсі, має заповнити онлайн-форму, адже подарунки отримають усі без виключення учасники!

Також наголошуємо, що збір вподобань завершиться 4 липня рівно о 12 годині дня. Тож, інструкція, як взяти участь у фотоконкурсі «Візьми собаку на роботу»:

  1. В першу чергу потрібно взяти собаку на роботу 1 липня
  2. Сфотографувати улюбленця на своєму робочому місці
  3. Викласти фото на свою сторінку у Facebook з хештегами #club4paws #собаканароботі (за цими обома хештегами буде відібрано учасників конкурсу, просимо слідкувати за правильністю написання хештегів).
  4. Зібрати якомога більше вподобань до свого фото
  5. Заповнити онлайн-форму для отримання подарунка (це дуже важливо, адже заохочувальний подарунок – отримає кожен учасник)
  6. Учасники, чиї фотографії зберуть найбільшу кількість вподобань отримають гарантовані подарунки (підрахунок та визначення переможців (1-3 місце) почнеться 4 липня о 12:00)

Конкурс триває з 1 липня 2016 року по 4 липня 2016 року (12:00).

Є запитання? Пишіть нам на office@kormotech.org.ua або на наші сторінки у соціальних мережах Facebook та ВКонтакте! Разом веселіше, тож пропонуйте друзям долучитись!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий