Для безпородних собак у Львові влаштували талант-шоу

Це – унікальна, душевна і дуже-дуже важлива виставка. Львів’янам показали таланти безпородних собак завдяки виставці «ПростоПес – не просто друг». А деякі чотирилапі учасники навіть могли під час виставки знайти нову родину, адже зараз вони живуть у притулку на базі ЛКП «Лев». 

Важко відшукати собачу виставку із такою ж невимушеною атмосферою, як це було на першому тренувально-вигульному майданчику для собак у Львові під час конкурсу «ПростоПес – не просто друг». Чотирилапі учасники тут не змагались у поставі чи чистоті породи, вони тут змагались у талантах: хто вище стрибне, голосніше гавкне чи швидше поїсть смачний корм. Саме завдяки ненав’язливим конкурсам, дружньому духу змагання і вдалось організаторам створити таку чудову атмосферу.

Напевно, навіть слово «змагались» тут недоречне, адже усі на виставці розважались. Господарі тішились талантам своїх та чужих чотирилапих, собаки втішались від уваги та спілкування із багатьма іншими пухнастиками, а судді тішились, що порода у собаці – не головне, а головне її добробут та запал, із яким кожен учасник підходив до конкурсів. Властиво, що й у переможцях насправді лишився кожен.

«Метою заходу є популяризація прилаштування безпородних тварин, які часто є безпритульними. Хочемо показати людям, що при належному догляді, якщо тварину любити та займатися з нею, вона стає чудовим домашнім улюбленцем. Під час виставки учасники також зможуть познайомитися із собаками з ЛКП «Лев», які шукають свою сім’ю», – розповіла координатор виставки Ольга Кирилович, представниця проекту «Dog-Friendly city», партнером якого є «Кормотех і Соціум».

Під час виставки волонтери ЛКП «Лев» розповіли трохи про своїх вихованців, а Ліза, одна із собак, які шукають дім, взяла участь у конкурсній програмі.

Кожен учасник виставки (а їх було аж 14) розповів свою історію і виявилось, що більшість собак були підібрані на вулиці. Відтак, кожен господар врятував свого чотирилапого і став йому вірним другом. Організатори наголошують, що безпородні собаки нічим не гірші від породистих, а їхня відданість може бути ще й більшою, бо господарі дарують їм другий шанс на щасливе життя у родині.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий