«До чотирилапих, як до себе»: хто переміг у львівському конкурсі шкільних малюнків

У Львові завершився конкурс шкільних малюнків «До чотирилапих, як до себе». Загалом на конкурс надійшло понад 150 робіт. Журі обрало 12 найкращих і назвало імена переможців.

unnamed

Малюнки переможців надрукують на календарях, кошти від продажу яких стануть пожертвою на потреби собак з притулку «Милосердя». 

Близько 10 робіт з тих, що надійшли на конкурс, не відповідали правилам. Однак усі, хто взяв участь, отримають подарунки на згадку.

«Робіт було так багато, що ми зовсім не знали, як з них обрати 12 найкращих, і не могли дійти згоди. Тому разом проголосували за спільних фаворитів. Таких опинилося 35. А до прийняття остаточного рішення вирішили залучити професіоналів», – розповідає керівниця служби зв’язків з громадськістю компанії «Кормотех» Катерина Ковалюк.

Остаточну дванадцятку найкращих малюнків обирали засновниця першої у Львові фотостудії для тварин Наталія Кузнецова і художниця Мирослава Бачкур. 

unnamed (1)

Отже, переможцями міського конкурсу шкільних малюнків «До чотирилапих, як до себе» стали:

 1. Олеся Греділь та Анна Лозбень «Турбота» 
 2. Софія Глушко «Під опікою»
 3. Данарій Пилат «За огорожею»
 4. Діана Коваль «Мої друзі»
 5. Юлія Кадис «Даруйте свою любов тим, хто є і буде вірним людині до кінця своїх днів»
 6. Ірина Ріпило «Улюбленець»
 7. Вікторія Симко «Не вирізай мене зі свого життя»
 8. Маріанна Топій «Люби тварин, як саму себе»
 9. Анастасія Кисильчак «Теплі лапки»
 10. Вікторія Біла «Я візьму тебе з собою»
 11. Софія Бойківська «До чотирилапих, як до себе»
 12. Ярина Мельник «Не будь байдужим»

Їхні роботи передали на відцифровування. Побачити малюнки переможців і придбати готовий календар, аби допомогти мешканцям притулку «Милосердя», можна буде на презентації. Дату і місце ми повідомимо згодом. 

Конкурс проводять компанія «Кормотех», притулок для собак «Милосердя», ЛКП «Лев», мережа ветеринарних клінік «Eurovet» і кінологічний центр «ДОК» за підтримки Навчально-методичного центру освіти Львова.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий