«До чотирилапих, як до себе»: у Львові обирають переможців конкурсу шкільних малюнків

Завершився прийом дитячих робіт у львівському конкурсі «До чотирилапих, як до себе». Імена переможців журі назве 12 листопада.  

dog-2719601_960_720

Усі учасники конкурсу допомагають притулку для собак «Милосердя»: малюнки надрукують на поштівках і календарях, кошти від продажу яких стануть пожертвою на потреби його мешканців.   

Роботи стосуються теми відповідального ставлення до чотирилапих. Учасниками конкурсу стали школярі 7-8 класів, які у 2016-2017 навчальному році займалися або цьогоріч займатимуться за освітньою програмою «Маленький принц. Львів, що любить тварин».

«Ми вже отримали понад 80 робіт. Ще частину отримаємо у найближчі дні на пошті і в Навчально-методичному центрі Львова. Тобто загальна кількість малюнків більша. Наші школярі надзвичайно талановиті! Їхні роботи не просто випромінюють любов до домашніх улюбленців, а й підкреслюють потребу в увазі до тварин і піклуванні про них. Це свідчить про те, що у Львові росте покоління відповідальних власників чотирилапих. Обирати переможців буде дуже непросто, автори малюнків дуже старанні і талановиті. Ми вже не можемо дочекатися, коли зможемо показати їх усім охочим», – каже керівниця служби зв’язків з громадськістю компанії «Кормотех» Катерина Ковалюк. 

Журі обере переможців конкурсу до 12 листопада: на них чекають подарунки. Усі учасники отримають пам’ятні сувеніри.

Конкурс проводять компанія «Кормотех», притулок для собак «Милосердя», ЛКП «Лев» та мережа ветеринарних клінік «Eurovet» за підтримки Навчально-методичного центру освіти Львова.

Довідка

«Маленький принц. Львів, що любить тварин» – інноваційний освітній проект, який вчить гуманного поводження з чотирилапими. Програма розкриває теми добробуту та гармонічного співіснування з тваринами, відповідальності та жорстокості людей щодо них. Курс вчить поважати домашніх тварин і розуміти їхні потреби. Базується на досвіді Великобританії. У Львові курс започаткували у 2016 році. Проект інтегрований у шкільну програму. Чотири уроки у межах курсу зоології та одне виїзне заняття на ЛКП «Лев» проводять для усіх семикласників. Це спільна ініціатива компанії Kormotech і департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Партнерами проекту є онлайн-академія гуманної освіти, фонд Dog Trust та ЛКП «Лев».

Притулок для бездомних собак «Милосердя» – благодійна установа Львівського товариства захисту тварин, яка існує за внески членів організації, пожертви доброчинців і кошти, виділені міською владою. Розташований у смт. Брюховичі. Заснований у 1992 році за підтримки Міжнародного фонду захисту тварин. У притулку постійно живуть близько 250 собак. Щороку вдається влаштувати близько 30-40 вихованців.  

 

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий