До уваги киян: юні чарівні тварини шукають дім

Тварини міні-притулку «Кошкін дом» дуже шукають нових господарів. Кожен із вихованців заслуговує на повноцінну родину та безмежну любов. Подивіться у ці очі, можливо, саме Ви і є тим єдиним і дорогим новим господарем для цих чотирилапих? Якщо хочете забрати когось із цих чарівних створінь у свою сім’ю, зв’язуйтесь із міні-притулком за телефоном: 067 889 15 13кіт1

Знайомтеся, лісова красуня, маленька, дуже ласкава кішечка. Спритна, допитлива, м’яка за характером. Вік 4-5 місяців. Кішечка на диво лагідного характеру, – не вкусить, не подряпає, грається акуратно, кігтики ховає… І вушко почухати підставить, і животик поверне – тільки б гладили маленьку.

Хутро в цієї малої переливається, яскравого тигрового забарвлення. Намисто як у справжньої німфи. Навколо очей окантовка, немов білий сніг припорошив. В їжі не вибаглива, лоточок знає на відмінно, привчена до точилки для кігтів, здорова, без паразитів. Якщо сподобалася, телефонуйте, пишіть і приїжджайте знайомитися, вона буде найніжнішим, найм’якшим, найулюбленішим дивом у Вашій родині! Телефон: 067 889 15 13

пес1Чудове малятко, вік 1,5 місяці, схожа на вівчарку. Тваринка виросте середнього розміру, буде невелика. Неймовірно ласкава, добра і, звичайно, мила дівчинка. Зараз на квартирній перетримці, має відмінний апетит, їсть кашки з м’ясцем і поводиться як активна здорова дитина. Подаруйте їй частинку себе, а натомість вона відкриє Вам світ безмежної відданості і гарного настрою! Не проходьте повз, подаруйте їй тепло Вашого дому, турботу, любов і у відповідь отримаєте відданого друга і найулюбленішого члена сім’ї!

Волонтери віддають тварин лише відповідальним людям. Телефон: 067 889 15 13

пес2.1Чудове щеня, дівчинка Веста, віком 3 місяці, шукає сумлінного і надійного господаря! Веста дещо схожа на лабрадора, малятко здоровенька, міцна, активна, неймовірно добродушна, проявляє охоронні якості, привчається до вигулу, чудово ладнає з дітьми та іншими тваринами – вона справжнє диво!

Прекрасний варіант для проживання в квартирі або в приватному будинку. Цуценята – вони подібні до пластиліну: господар може сформувати характер чотирилапого друга на свій розсуд – природа щедро обдарувала цю дитину необхідними якостями. У майбутньому стане красивою собакою середніх розмірів, теплого пісочного забарвлення, пропорційно складеною і, без сумніву, розумною і відданою! Від погляду Вести виходить дивовижне світло – сяйво, яке може осяяти Ваше життя щастям на довгі роки! Телефонуйте, пишіть і приїжджайте знайомитися! 067 889 15 13

пес3Шукаєте собаку своєї мрії? У притулку «Кошкін дом» для Вас ексклюзивна пропозиція! Ніка – метис спанієля, молода прекрасна тварина з рудим забарвленням і золотим серцем. Це сказано без перебільшення, вона саме така, – добра, спокійна, розуміюча, собака – друг, вона надихає оточуючих своїм невичерпним джерелом позитиву і гарного настрою. Дружелюбна до інших тварин. Невелика, ласкава і людинолюбна, вона без сумніву стане загальним улюбленцем у Вашій оселі. Здорова, стерилізувати, привчена до вигулу, прекрасно поводиться в квартирі. Пишіть, телефонуйте і приїжджайте знайомитися. Тільки відповідальним людям, які люблять тварин!

На сторінці притулку знаходьте ще більше актуальних оголошень щодо тварин, які можуть отримати  другий шанс завдяки Вам!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий