До уваги львів’ян: собаки з ЛКП «Лев» шукають новий дім!

Продовжуємо розповідати про тварин, які шукають новий дім у Львові. Всі вони знаходяться у волонтерів ЛКП «Лев» на перетримці, тварини вакциновані від хвороб, стерилізовані та здорові.

Катруся

Катруся

Саме зараз шукає дім собачка Катруся. Волонтери ЛКП «Лев», які працюють із твариною, відгукуються про неї дуже тепло, говорять, що вона спокійна та слухняна, мудра та дотепна, доброзичлива, але не до всіх. «У цієї собачки уважні очі, які заглядають просто в глибину серця та допитливо дивляться на перехожих», – говорить опікун Марина.  Катруся знає команди та по всіх ознаках була домашньою собакою. Стерилізована та вакцинована. Чесна мудра делікатна Катруся шукає господаря, детальніше дізнайтесь у опікуна 063-941-2518 або 095-138-4758 Марина

маленький песикМаленький песик, який боїться вулиці, шукає дім! Дуже зворушують історії тварин, які страшенно бояться вулиці, бо виросли у домашньому затишку. Однак тепер, допоки вони не знайдуть новий дім, їм доводиться жити у страху, поряд із десятками інших собак. Саме так, у постійному страху і стресі, зараз проходять дні у нового вихованця ЛКП «Лев». Зовсім юний рудий песик дуже чекає на нового господаря! Він спокійний, доброзичливий, але поки дуже переляканий. «Видно, що цей собака не вуличний, для нього великий стрес, коли в інших вольєрах починають гавкати собаки, він не звик до зграї, його починає трясти», – розповідає Марина. Вона також говорить, що цей малюк (важить до 5 кг) дуже боявся навіть на прогулянку виходити, довелось нести його на руках, аби йому було не так страшно. Він дуже чекає на відданого друга, який поверне впевненість і позбавить усіх страхів! Якщо ви саме шукаєте такого чотирилапого товариша, дзвоніть опікуну – 063-941-2518 або 095-138-4758 Марина.

Linda1

Лінда

На жаль, досі не знайшла свій дім Лінда, про яку ми писали раніше. Ця тварина особлива. Такої допитливої істоти ще пошукати! Вона має невеликий розмір, розумна, дотепна та весела. Лінда буде відданим другом, компаньйоном та охоронцем свого подвір’я. Швидко опановує команди, любить вчитися, тому рекомендується в сім’ю, де діти люблять собак. Лінда тягнеться до людини, довіряє їй та буде ніжним другом та веселим компаньйоном в сім’ї.

Цій тварині цікаво все: як готується їжа, як вмикається радіо, та багато іншого. Лінда дуже музикальна: прислухається до звуків музичних інструментів. «Ми гуляємо з Ліндою біля музичного училища, і вона зупиняється та уважно слухає звуки музичних творів. Дуже мила, лагідна та слухняна собаця», – говорить опікун Марина.

Якщо Ви дуже хочете допомогти тваринам, які шукають господарів на ЛКП «Лев», однак не маєте змогу забрати собаку в свою родину, волонтери просять долучитись матеріально. Опікуни збирають кошти на утримання тварин, поки вони чекають на нових господарів (харчування, медичний догляд, поточні витрати). Долучитись можна, зробивши пожертву на картку Приват Банк № 5211 5373 3072 9182 Путіліна Марина Вікторівна. На сторінці волонтерів можете знайти звіти про отримані та витрачені кошти.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий