До уваги власників тварин: з 1 січня усі незареєстровані домашні собаки у Львові – поза законом

Маєте собаку, але не встигли зареєструвати його в ЛКП «Лев»? Тоді поспішайте, адже на проходження обов’язкової реєстрації домашніх собак залишилось два тижні, а з 1 січня поліція слідкуватиме, чи має ваш чотирилапий друг відповідний жетон. Про особливості реєстрації домашніх тварин у Львові читайте далі!

Звертаємо увагу всіх власників собак у Львові на те, що з 1 січня усі незареєстровані чотирилапі друзі будуть поза законом. Перевіряти наявність відповідних жетонів будуть працівники патрульної поліції.

Навіщо реєструвати тварин?

Згідно із оновленими Правилами утримання домашніх тварин у Львові, всі собаки мають бути зареєстровані у єдиній базі ЛКП «Лев». Це спростить їх пошук, якщо тварина загубиться, дозволить повертати додому викрадених чотирилапих, слугуватиме стимулом для господарів, аби ті не виганяли собак з дому.

Реєстрація домашніх тварин прийнята у країнах Європи, адже там передбачені санкції до тих господарів, які виганяють чотирилапих на вулицю.

З 1 вересня до 1 січня львів’яни мали час провести реєстрацію своїх собак. У цей період патрульні не перевіряли наявність жетонів на чотирилапих. Втім, з 1 січня цей адаптаційний період завершується, тож радимо усім, хто ще не встиг зареєструвати чотирилапого, зробити це, адже процес реєстрації триває кілька днів.

Як реєструвати?

Цей процес доволі простий, втім не варто думати, що зареєструвати собаку можна за 5 хвилин.

Аби внести тварину в базу, необхідно зайти на сайт ЛКП «Лев» та заповнити онлайн-анкету про свого улюбленця та власника. Ці дані і будуть збережені в базі зареєстрованих тварин Львова, де кожен чотирилапий матиме відповідний профайл. У ньому вказана кличка, вік, стать і масть собаки, а також особливості та відомості про господарів. При бажанні, можна навіть завантажити фото свого чотирилапого.

Посилання на цей профайл якраз і буде зашифроване у QR-коді на жетоні, відтак, працівники поліції спеціальним приладом зможуть «зчитати» код і дізнатись основну інформацію про собаку.

Тож, перший етап – електронна анкета. Далі з Вами зв’язується представник ЛКП «Лев», повідомляє, що ваші дані збережено, а жетон уже виготовляється. Через певний час (від пари днів до тижня), Вам телефонують з ЛКП і запрошують прийти і забрати жетон.

Забирати жетон треба з ЛКП «Лев» (вул. Промислова, 56), або з ветеринарних клінік-партнерів проекту (за попередньої домовленості):

«Андрій-Ветсервіс» на вул. Кубанській, 12

«Ветеринарний кабінет» на вул. Панча, 5

«Доктор Вет» на вул. Любінській, 164

Вся процедура коштує 53 грн. Це безпосередня вартість жетона, жодних доплат чи додаткових витрат не передбачено. Однак, якщо Ви загубите жетон, його доведеться поновити за ті ж 53 гривні.

Важливо! З 20 грудня 2016 року припиняється обслуговування онлайн заявок через виїзд кур’єра з ЛКП «Лев».

Як перевірятимуть?

За словами працівників ЛКП «Лев», перевірятимуть наявність жетона патрульні поліцейські. На прогулянці вони можуть запитати про наявність реєстрації, а також попросити документи, що посвідчують Вашу особу як власника собаки. У цьому полягає певна недосконалість процедури, адже тепер власникам доведеться носити із собою посвідчення особи. Однак, сподіваємось, цю незручність якимось чином вирішать.

Згідно зі ст.154 Кодексу про адмінправопорушення за невиконання вимоги щодо обов’язкової реєстрації собак, на власника тварини накладатимуть штрафні санкції.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий