Долучайтесь до підписання петиції про визнання котів частиною екосистеми Добропілля!

Маленьке містечко Добропілля на Донеччині може похизуватись неабиякими успіхами активних громадян. Місцеве товариство «Вірність» спочатку взяло під опіку чотирилапих безхатченків, займаючись їхнім лікуванням та прилаштуванням у родини. Потім провели стерилізацію вуличних тварин і зараз активно збирають підписи за визнання котів частиною історичного ареалу міста.

Давайте допоможемо волонтерам зібрати необхідну кількість підписів!

Для того, аби вберегти котів від безкарних вчинків людей, треба визнати чотирилапих частиною екосистеми міста і зобов’язати владу надати їм відповідний захист. Це спонукатиме і правоохоронців до контролю виконання усіх визначених норм.

«На жаль, в Добропіллі нерідко трапляються випадки отруєння вуличних котів мешканцями. Чому? Бо тварини, нібито, займають підвали і горища ,і це шкодить мешканцям, – йдеться у тексті петиції. – Насправді, коти є природньою частиною екосистеми міст, тому що вони боряться із гризунами (які є набагато шкідливішими, переносять різноманітні хвороби та псують інфраструктуру). Відтак, громада міста має попіклуватись про вуличних котів, аби уникнути різкого зросту популяції небезпечних гризунів.  Для цього коти мають отримати спеціальний статус, офіційно стати частиною екосистеми м. Добропілля (за практикою м. Києва, м. Львова, м. Варшави). Що несе за собою цей статус: відповідний дозвіл вуличним котам жити на горищах, у підвалах будинків, захист від живодерів, які підсипають отруту вуличним тваринам.

Водночас, слід приділити увагу питанню розмноження котів, а саме проведенню заходів з гуманної біостерилізації та вакцинації. Пілотний проект зі стерилізації безпритульних тварин уже був реалізований, відтак, міська рада має механізм співпраці із громадським сектором в питанні гуманного регулювання чисельності вуличних котів».

Підтримуйте петицію, аби захистити тварин! Переходьте за цим посиланням та підписуйте звернення до Добропільської міської ради.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий