Долучайтесь до програми адресної допомоги, аби нагодувати тварин у притулках

Бажаєте змінювати світ на краще і дарувати турботу тим, хто її потребує? Змінюйте і даруйте, адже допомогти тваринам у притулках на Донеччині стало напрочуд легко із Програмою адресної допомоги.

Що це таке?

Програма адресної допомоги – логічне продовження Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО» і стати її благодійником може кожен. Найважливіше, що усі потенційні отримувачі допомоги – це перевірені волонтери, які довгий час працюють із тваринами і публічно та відкрито звітуються про отриману допомогу.

Детальніше про Програму адресної допомоги читайте тут.

Навіщо це потрібно?

Через складну ситуацію на сході, місцеві волонтери відчувають велику потребу в допомозі, адже суттєво збільшилась кількість тварин, якими вони опікуються. Водночас, потреби в харчуванні є постійними. Також ми розуміємо, наскільки важлива прозора процедура допомоги та публічна звітність, адже кожен благодійник має отримати гарантію, що його допомога надійде саме тим тваринам, яким вона потрібна.

 

Як долучитись?

Програма адресної допомоги працює дуже просто. Для того, аби допомогти тваринкам необхідно:

Зайти на сайт інтернет-зоомагазину PetsLike за цим посиланням.

На цій сторінці розміщений список організацій, які потребують допомоги, можете обрати будь-яку із них, клікнувши на назву. На сайті представлена коротка інформація про притулки чи товариства захисту тварин, які потребують допомоги. Усі дані є перевіреними та актуальними. Серед іншого там містяться посилання на сайти чи сторінки цих організацій у соціальних мережах.

Відповідно до побажань волонтерів (вони вказані в анкетах притулків на сайті) обирайте будь-яку кількість кормів, які би Ви хотіли придбати і передати тваринам.

У кошику при оформленні замовлення обов’язково вкажіть у коментарі, що це для тварин на сході. Наприклад, «АТО, Добропілля, «Вірність», або «АТО, «Зоозахист». Таким чином команда проекту зрозуміє, кому саме Ви би хотіли відправити допомогу.

Оплатіть замовлення згідно із інструкцією магазину.

Після цього, Ваше замовлення переходить до команди проекту, ми зв’язуємось із отримувачами, а також організовуємо доставку допомоги. Після цього волонтери публічно звітуються про отриманий корм на своїх сторінках, а також на сайті kormotech.org.ua

Давайте разом нагодуємо тварин!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий