Допомогу, зібрану сервісом PetAdvisor та його активними користувачами, передано до притулків!

Завершився останній, найбільш приємний етап акції «Рекомендації з великим серцем». Допомогу, зібрану в процесі цієї інтерактивної акції, передано до притулків! Дізнайтесь далі, хто отримав приємний сюрприз!11Чотирилапі вихованці низки притулків по всій Україні отримали приємний сюрприз – допомогу, зібрану в процесі акції «Рекомендації з великим серцем».

«З радістю повідомляємо про те, що по результатам інтерактивної благодійної акції «Рекомендації з великим серцем», яка проходила з 8 по 27 грудня 2015 року, ми передали допомогу через наших партнерів – благодійний фонд Happy Paw до притулків у Києві, Дніпропетровську, Одесі, Львові та Харкові», – розповідає команда PetAdvisor.

Нагадуємо, що в результаті кожної рекомендації на сервісі, його команда перераховувала 10 гривень для одного із притулків у тому місті, про яке йшлося в самій рекомендації. Відтак, виходячи із географії активних учасників акції, благодійні кошти розподілені наступним чином: Київ 900 гривень; Дніпропетровськ 400 гривень; Одеса 300 гривень; Львів і Харків по 250 гривень.

У Києві допомогу отримав притулок “Відродження”, в Дніпропетровську – ДМГОЗТ “ДРУГ”, в Одесі – “Ковчег” (організація Одеського союзу Захисту Тварин), у Львові – “Милосердя” (Львівське Товариство Захисту тварин), в Харкові – “Ліга допомоги тваринам”.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий