Допоможіть безпритульним тваринам через онлайн сервіс PetAdvisor

Спільний благодійний проект сервісу PetAdvisor та фонду Happy Paw дозволяє допомогти безпритульним тваринам, залишивши відгук на сайті. Із кожним новим відгуком організатори перераховуватимуть кошти на один із притулків України. Дізнайтесь далі, як це працює!1008499

До 27 грудня 2015 року на сайті PetAdvisor триває благодійний проект «Рекомендації з великим серцем». Його суть дуже проста – користувачі залишають на сервісі відгук про якусь з ветеринарних клінік, а організатори перераховують за кожну рекомендацію або скаргу 10 гривень для придбання матеріальної допомоги притулкам для бездомних тварин. Акція триває в 5-ти містах: Києві, Львові, Дніпропетровську, Харкові та Одесі. Саме ці міста представлені на сервісі – тут є інтерактивна карта ветеринарних клінік, а також неупереджений рейтинг, який і складається завдяки відгукам користувачів.

У свою чергу, благодійний фонд Happy Paw виступає в ролі координатора даної акції та займається питаннями комунікації з притулками. По завершенню акції, в кожному з міст буде обрано один притулок, якому буде передано матеріальну допомогу. Таким чином, залишаючи відгук на сайті, ви не лише допомагаєте іншим власникам тварин знайти найкращу клініку, а й долучаєтесь до допомоги безпритульним чотирилапим, які перебувають у притулках вашого міста.

На жаль, в Україні є десятки тисяч чотирилапих, які не мають власного дому. Вижити їм допомагають волонтери і благодійники. Широкий загал, переважно, не цікавиться проблемами таких тварин, хоч ми всі відповідальні за братів наших менших. «Рекомендації з великим серцем» допоможуть зробити життя чотирилапих, які живуть у притулках, зручнішим та комфортнішим.

На думку організаторів, благодійна акція «Рекомендації з великим серцем» не лише допоможе зібрати матеріальну допомогу, а й сприятиме поширенню інформації про існуючі притулки для безпритульних тварин та їх потреби. Тож, долучайтесь до акції, залишайте свої відгуки на сервісі PetAdvisor та допомагайте тим чотирилапим, які так потребують уваги!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий