Допоможіть нашим друзям – проекту реабілітації ветеранів АТО собаками-терапевтами

На платформі Спільнокошт з’явився цікавий і дуже актуальний проект – «Друг Героя», який потребує допомоги кожного, аби реабілітувати унікальним способом якомога більше ветеранів АТО. Долучайтесь!

Що це за проект?

«Друг Героя» – унікальний для України проект, який втілює у життя команда наших друзів та однодумців. «Друг Героя» – це канадсько-український некомерційний проект, який реабілітує ветеранів Збройних Сил України та українських добровольчих батальйонів. Завдяки каністерапії (терапія за допомогою собак) герої можуть легше впоратись із пост-травматичними стресовими розладами та іншими психологічними травмами. Потужний зв’язок людини та собаки зцілює рани, які були нанесені внаслідок військових операцій та зміцнює дух ветеранів.

Реалізує цей проект група кінологів, які обирають собак, здібних до терапії, готують їх належним чином і далі віддають собак-терапевтів ветеранам. Допоможіть проекту, адже для повноцінного функціонування програми організатори збирають 200 тисяч гривень. Уже понад 44 тисячі зібрано, тож долучайтесь і ви!

Проект триває з 2015 року і його учасниками уже встигли стати кілька десятків собак-терапевтів і ветеранів АТО. Компанія Кормотех також долучилась партнерською допомогою, доправивши волонтерам кілька сотень кілограм сухих кормів для харчування собак, які беруть участь у проекті.

Навіщо потрібні гроші?

Волонтери-кінологи, які реалізують проект на Київщині та Житомирщині зрозуміли, що ініціатива є вкрай важливою для ветеранів, тож необхідно розширити географію своєї роботи. Відтак, для цього необхідні додаткові кошти, тож можете долучатись!

Справа в тому, що підготовка собак-терапевтів – довга і нелегка справа. Перед тим, як познайомити ветерана і його майбутнього терапевта, чотирилапі проходять шестимісячний тренінг у кінологів. Тренери також мають спеціальний сертифікат для підготовки каністерапевтів.

Після такого освітнього курсу, собаку знайомлять із ветераном. За словами кінологів, процес знайомства може тривати від кількох тижнів до кількох місяців. На цьому етапі Герой і його чотирилапий друг мають навчитись розумітись, перебувати у публічних місцях тощо. Далі – третій етап, під час якого терапевта вчать допомагати ветерану в побутових справах, які той не може виконати сам через фізичні або психологічні обмеження. Далі кінологи оцінюють проведену роботу, і ветеран, уже зі своїм новим другом, повертаються до буденного життя і проводять реабілітацію.

Долучайтесь до цього чудового проекту тут!

А більше про «Друг Героя» читайте тут.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий