Допоможіть! У Києві після смерті відомого волонтера без опіки залишились 60 тварин

Кілька днів тому під Києвом померла відома волонтерка та зоозахисниця Віра Спітковська. Команда «Kormotech & Соціум» співпрацювала із пані Вірою та її притулком. Висловлюємо щирі співчуття з цього приводу і просимо усіх небайдужих допомогти і взяти під опіку тварин з цього притулку.

Сьогодні відбувається прощання із пані Вірою Спітковською. Протягом багатьох років вона присвячувала усю себе піклуванні про безпритульних тварин, створила і власним коштом утримувала притулок, займалась прилаштуванням чотирилапих у нові родини.

Тепер її не стало і майже 60 тварин залишились без опіки, волонтери просять про допомогу – власники території дали тиждень для того, аби вивезти всіх тварин в інші притулки чи в нові родини.

Просимо відгукнутись усіх небайдужих волонтерів, а також тих, хто давно шукав собі чотирилапих друзів – врятуйте цих тварин, яких так любила і так опікувала пані Віра!

Детальніше про прилаштування читайте на цій сторінці у Фейсбук. Тут волонтери діляться актуальними новинами.

За словами волонтерів, які багато років працювали разом із пані Вірою задля тварин, Віра Михайлівна була людиною вкрай відданою, ніколи не відмовляла чотирилапим у порятунку, та всі свої сили віддавала, аби піклуватись про своїх вихованців. Тепер доля цих тварин у наших руках, давайте не залишимо їх сам на сам із бідою!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий