Допоможіть вилікувати собаку-героя!

Цей собака кинувся під колеса авто, аби захистити свою родину! Тепер самому Томасу потрібна допомога, пес пережив операцію і готується до другої, втім, суми виявляються непідйомними для родини.

Знайомтесь, це Томас і йому 3 роки. Господарі говорять, що він трішки такса, трішки мопс… одним словом, метис із великим серцем. Свого часу господарі виміняли цуценя на ринку за 100 гривень. Втім, за своє поки недовге життя собака встиг двічі довести, що ладен захищати свою родину за будь-яку ціну.

 «Говорять, що пси захищають нас… Чоловік гуляв з візочком з дитиною, і на шаленій швидкості їхав джип. Були очевидці, які подумали, що він зачепив візок з дитиною, а це попав Томас під колеса», ― розповідає власниця собаки пані Марія Бурлова. Собака попередив чоловіка про загрозу ціною власного здоров’я. Він вже переніс операцію на хребті, але це не дало результату. Томас самостійно не ходить в туалет і тягне за собою задні лапки. Тож прогулянки на вулиці тепер для хвостатого розкіш. «Я його підв’язую спеціальним шнурком і майже волочу за собою. Мушу так робити, бо він вже стер собі до крові всі лапки і животик», ― зазначає пані Марія.

Журналісти навіть зняли сюжет про хороброго собаку. Дивіться відео:

Аби врятувати Томаса, жінка взяла гроші в борг. Та потрібна ще одна операція. Відпустити собачку жінка не може, адже купили його для старшої доньки Віталії. Коли жінка розлучалася з першим чоловіком, дівчинка пережила страшний стрес. Вона щодня чекала тата вдома. Він не приходив, а вона просто перестала говорити. І заговорила лише коли в хаті з’явився Томас.

«Вона через два роки сказала перше слово і почала розмовляти на перші склади. І пес ― то є та ниточка, яка її заспокоює. Вона його гладить, вона йому жаліється, коли я її насварю, то вона йде в куток, сідає біля песика і каже мій-мій Тото», ― розповідає Марія Бурлова. Жінка переживає, якщо собачка загине, її донечка знову закриється. Жінка і досі не знає що з донькою. Лікарі вже кілька років не можуть встановити остаточного діагнозу. Дівчинка росте, а мовлення не повертається. Аби врятувати найкращого друга дівчинки, потрібна ще одна операція. А це 6 тисяч гривень, а ще реабілітація та спеціальний візочок.

Таких коштів у пані Марії немає, адже всі гроші витрачає на лікування доньки. Просимо небайдужих долучитись до допомоги Томасу ― картка ПриватБанку Марії Бурлової 5168742602210464.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий