Допоможіть зібрати кошти на стерилізацію трьох вуличних собак!

Друзі, просимо вас долучитись невеличкою допомогою для стерилізації собак, що живуть у Донецьку під опікою волонтерки. Необхідна сума – не надто велика, але на кону стоїть висока ціна – безпека чотирилапих.

Долучайтесь, необхідно зібрати 1750 гривень: карта ПриватБанк: 5168 7426 0213 2528 Кулиненко Олександра, обов’язково додавайте у призначенні платежу примітку «стерилізація, Донецьк», або просто «на собак, Донецьк».

Волонтерка Наталія (прізвище якої із питань безпеки ми не хотіли би озвучувати в мережі) залишилася в окупованому Донецьку, аби дбати про собак і котів зі свого домашнього міні-притулку. Втім, усі сусідські «дворові» собаки також отримують її увагу і турботу – вона їх годує, прилаштовує в родини, а деяких стерилізує.

Справа в тому, що зараз почастішали випадки жорстокості щодо вуличних собак. В окупованому місті їх можуть труїти чи просто відстрілювати, тому волонтерка Наталія б’є на сполох – трьох її вихованців треба стерилізувати, адже якщо вони приведуть цуценят, усіх чотирилапих просто вб’ють.

Знайомий лікар із місцевої ветеринарної клініки готовий зробити усі три операції за загальну суму в 1750 гривень, тому звертаємось до небайдужих із проханням – давайте разом зберемо ці кошти, адже чотирилапі стали заручниками війни та окупації, де не можуть вберегтися від жорстокості людей.

Наші вірні друзі, волонтери з Добропільського товариства захисту тварин «Вірність» зголосились допомогти організувати збір коштів, аби перерахувати ветеринарній клініці повну суму за три операції. Просимо небайдужих долучитись допомогою, аби зібрати необхідну суму!

Карта ПриватБанк: 5168 7426 0213 2528 Кулиненко Олександра, обов’язково додавайте у призначенні платежу примітку «стерилізація, Донецьк», або просто «на собак, Донецьк».

Традиційно, на сторінках нашого Блогу ми розмістимо звіт із фото про стерилізованих чотирилапих.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий