Друзі та однодумці, допоможіть!

Ще раз звертаємось до вас по допомогу. У Донецьку волонтер збирає кошти на стерилізацію трьох своїх вихованців. Дві операції уже минули (частково у борг), адже ви, наші дорогі друзі та однодумці, зібрали для волонтерки Наталії та її собак 850 гривень! Звертаємось по допомогу ще раз: необхідно зібрати ще 900 гривень, аби завершити цю справу!

Гроші збираємо через волонтерів товариства «Вірність» (Добропілля), адже вони мають сувору фінансову звітність і жодна копійка не пропаде. Долучайтесь: карта ПриватБанк: 5168 7426 0213 2528 Кулиненко Олександра, обов’язково додавайте у призначенні платежу примітку «стерилізація, Донецьк», або просто «на собак, Донецьк».

Дорогі друзі та однодумці, ми знаємо, що кожен із вас переконаний – чужих тварин не буває. Відтак, пропонуємо долучитись і великою командою допомогти волонтерці Наталії, яка лишилась в окупованому Донецьку, аби доглядати за своїми тваринами. У Наталії є міні-притулок, де живуть 11 собак. Крім того, вона опікується усіма дворовими чотирилапими, що живуть поряд. Зараз, аби вберегти собак від неконтрольованого розмноження, необхідно провести три стерилізації.

Дві операції вже проведені (частково у борг), попереду – ще одна стерилізація, втім, для її проведення необхідно зібрати ще 900 гривень, аби розплатитися із боргами лікарю та оплатити останню процедуру стерилізації.

Загальна сума для всіх стерилізацій – 1750 гривень. Наразі 850 зібраних гривень переведені ветеринару, ми щиро вдячні усім небайдужим, які проявили цю турботу про беззахисних чотирилапих!

Наші вірні друзі, волонтери з Добропільського товариства захисту тварин «Вірність» зголосились допомогти організувати збір коштів, аби перерахувати ветеринарній клініці повну суму за три операції.

Просимо небайдужих долучитись допомогою, аби зібрати необхідну суму! Зверніть увагу, що для того, аби Ваша допомога пішла саме на стерилізацію тварин, треба вказати відповідне призначення платежу, або ж відправити нам у приватні повідомлення свої дані відправки (наприклад, прізвище та суму). Інакше переведені кошти підуть на потреби Товариства захисту тварин «Вірність».

Долучайтесь: карта ПриватБанк: 5168 7426 0213 2528 Кулиненко Олександра, обов’язково додавайте у призначенні платежу примітку «стерилізація, Донецьк», або просто «на собак, Донецьк».

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий